Mobil uygulama Kuponsa, yaz döneminde şirket bünyesinde görev alacak genç stajyerlerini bulmak için bir yarışma düzenliyor.

Üniversite öğrencilerine yönelik bu yarışmayı kazanan iki genç son dönemin kendinden çok söz ettiren uygulama Kuponsa’nın dinamik ortamında iş yaşamını birebir deneyimleme şansı bulacak.

İstanbul’da faaliyet gösteren 400’e yakın işletmede kullanabileceğiniz “1 Alana 1 Hediye” kuponları sunan ve Türk-İngiliz ortak girişimiyle kurulan mobil uygulama Kuponsa, yaz döneminde İstanbul’daki ofisinde görev alacak stajyerler arıyor. Bu amaçla üniversite öğrencilerine yönelik bir yarışma düzenleyen Kuponsa, Tasarım ve İçerik kategorilerinde başvuruları almaya başladığını duyurdu.

İstanbul’daki tüm üniversite öğrencilerine açık olan yarışmada seçilen öğrenciler, Kurumsal İletişim ve Pazarlama departmanlarında görevlendirilecek.

Tasarım kategorisinde başvuran adaylar, Kuponsa’nın ne olduğunu anlatan, yaratıcı bir poster tasarımıyla katılacaklar. Makale kategorisinde yarışacak adaylarsa “İstanbul’da Öğrenci Yaşamı” konulu, en az 1 sayfalık bir kompozisyon yazacaklar. Başvuru için son gün 30 Haziran 2018. Yarışma sonucunda seçilecek gençlere 1 yıllık Kuponsa Gold Üyelik de hediye edilecek. Stajyerler, Kurumsal İletişim ve Pazarlama departmanlarının çalışmalarına destek olacak, şirket adına sosyal faaliyetlere katılacak.
Çalışmaların, [email protected] adresine, üniversite ve iletişim bilgileri belirtilerek ve e-posta konusuna “INT” referans kodu yazılarak gönderilmesi gerekiyor.

Kuponsa; Otel, Restoran ve Kafe, Spa ve Güzellik, Aktivite ve Eğlence olmak üzere 4 kategoride faaliyet gösteren 400’e yakın işletmeyle kurduğu iş birliği sayesinde, üyelerinin bu mekanlardan, çok daha uygun fiyatlarla yararlanmasını sağlıyor. Kuponsa, App Store ve Google Play’den tüm akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebiliyor.