Dijital ticaret iş ortağı Inveon, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği ‘Deloitte Teknoloji Fast 50’ Programı’na üçüncü kez girdi. 

Inveon, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek üst üste üçüncü kez ‘Deloitte Teknoloji Fast 50’ye girme başarısı gösterdi. Kurulduğu 2006 yılından beri perakende ve tüketim ürünleri şirketlerine omnichannel ticaret odaklı altyapı çözümleri, mobil uygulamaları ve dijital büyüme hizmetleri sunan Inveon, sürdürdüğü büyümeyi, bu ödülle bir kez daha kanıtlamış oldu.

Teknoloji şirketlerine, markalarını uluslararası platforma taşıma fırsatı sunan Deloitte Teknoloji Fast 50, her yıl olduğu gibi bu yıl da teknoloji dünyasının en hızlı büyüyen başarılı teknoloji şirketlerini açıkladı. Bu yıl, Facebook’un iş birliği ile 14’üncüsü düzenlenen ödül töreni, 14 Ocak tarihinde Kolektif House Maslak’ta gerçekleşti. Deloitte Fast 50 listesine giren şirketler programın uluslararası ayağı olan “Teknoloji Fast 500 EMEA” programına katılmaya hak kazanırken, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerden biri olan Inveon adına ödülü Inveon Ortağı Moris Kastro aldı.

Türkiye’den dünyaya örnek olacak bir teknoloji şirketi oluşturmak için emin adımlarla hedeflerine ilerlediklerini aktaran Inveon Ortağı Moris Kastro sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Deloitte Teknoloji Fast 50’yi üç kez üst üste kazandığımız için büyük mutluluk içerisindeyim. Her yıl büyümeye devam eden dijital ticaret sektöründeki yetkinliğimizi müşterilerimize sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Geçtiğimiz sene Türkiye’nin yanı sıra Londra, Cenevre ve Dubai’de de ofislerimizi açtık. Türkiye’de elde ettiğimiz başarıyı global anlamda da sürdürmek istiyoruz. Inveon olarak, stratejik plan çerçevesinde yatırımlarımızı iyi analiz edip, teknolojik gelişmeleri takip ederek yapıyor ve çözümlerimizi Ar-Ge çalışmalarımızla destekleyerek geliştiriyoruz. Bize güvenen değerli müşterilerimize ve her zaman beklentinin ötesinde sonuçlar elde etme prensibiyle çalışan Inveon’lulara teşekkür ediyorum.”