Wix; internet üzerinden gerçekleşecek işlemler için güvenle ödeme almaya olanak sağlayan Sipay ile iş birliği gerçekleştirdi.

Güçlü teknolojisi ile kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir şekilde internet ortamına girme ve profesyonel site kurma çözümü sunan Wix; internet üzerinden gerçekleşecek işlemler için güvenle ödeme almaya olanak sağlayan Sipay ile iş birliği gerçekleştirdi. Bu hizmet ile e-ticarete atılmak isteyenlere ödeme alma konusunda inovasyon odaklı kolaylıklar sağlayacak!

2006 yılından beri dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcıya birinci sınıf bir platform sunan Wix, size e-ticaret alanında ihtiyacınız olan profesyonel bir web sitesine sahip olma hizmeti sunuyor.

2018 yılı sonunda kurulan, ödeme sistemleri alanında dinamik ve yenilikçi bakış açısına sahip; dijital cüzdan, sanal POS, link ile ödeme alma gibi yeni nesil ödeme sistemlerini tek bir çatı altında buluşturan Sipay, global tecrübeye sahip deneyimli yönetim kadrosu ve uzman Ar-Ge gücüyle 360 derece çözümler üreterek, geleneksel finansal uygulamaların karşısında yenilikçi ve kullanıcı odaklı çözümleri ile öne çıkıyor.

 

Sipay CEO’su Semih Muşabak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu sözleri ifade etti: “2006 yılından beri dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcıya birinci sınıf bir platform sunan Wix ile yaptığımız iş birliği konusunda mutluyuz.

Sipay olarak, 2018’de çıktığımız bu yolda giderek büyümemizin arkasındaki başarı öykümüzü, büyük bir özveri ile çalışarak yeni nesil ile empati yapabilen ekibimize ve bize güvenen iş ortaklarımıza borçluyuz. Kullanıcı deneyimi bizim için çok önemli ve bu konuda yeni neslin taleplerine gerekli çözümleri sunmak için çalışmalarımızı sürekli olarak güncelliyoruz. Bu zamana kadar olduğu gibi büyümeye ve yeni iş birliklerine imza atmaya devam edeceğiz.