Logo’nun yeni ERP servisi ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar tüm fonksiyonlar artık bulut teknolojisi ile sunuluyor.

Logo’nun bulut ERP servisini kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilir bir yapıda sunduklarını belirten Logo Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan şunları söyledi; “Türkiye’de yerli dinamiklerle büyümüş ve müşteri sayısı açısından ERP sektörünün liderliğini üstlenen bir şirket olarak yaptığımız yatırımlar ve izlediğimiz yol ile Türkiye’nin dijitalleşme refleksini güçlendirmek için özellikle bulut tabanlı çözümlerimizin üzerinde önemle çalışıyoruz.  Dijitalleşme ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinde birçok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmeler süreçlerini, işlerini ve/veya bilgilerini bulut çözümlere taşıyorlar, yatırım maliyetlerini düşürmek ve kullanım maliyetlerini uzun vadelere yaymak için çalışmalar sürdürüyorlar. Tüm sektörlerdeki ve her ölçekteki işletmeye bu kaçınılmaz değişim ve dönüşüm yolculuklarında eşlik eden ise bilişim ve yazılım sektörü. Biz de Logo Yazılım olarak bugüne dek elde ettiğimiz başarılara yenilerini ekleyecek, müşterilerimizin ihtiyaç duyacakları yeni çözüm ve hizmetleri sektördeki liderliğimiz ve ekosistemimizin gücü ile sunmaya devam edeceğiz.

Bulut teknoloji ile geliştirdiğimiz ERP servisimiz işletmelere önemli avantajlar kazandırmanın yanı sıra onları rekabette güçlendiriyor. İşletmelerin dijitalleşmesine katkı sağlarken en güçlü yanımız dün olduğu gibi bundan sonra da Logo ekosistemi olacak. Türkiye’nin hemen hemen her köşesinde bulunan 800’den fazla iş ortağımızla birlikte işletmelerin yanında olarak eğitim, uyarlama, destek ve diğer tüm hizmetlerimizle bütünleşik ve sektörel ihtiyaçlarına çözüm bulmayı, hizmet sunmayı sürdüreceğiz.

Logo müşteri deneyimi yaklaşımımız çerçevesinde iş hedeflerimizi müşterilerimize ve tüm ekosistemimize daha fazla değer yaratma amacıyla şekillendiriyoruz. Müşterilerimizle etkileşimin kalitesini ve doğasını tanımlayan “müşteri deneyimi” odağımızı geliştirerek tüm süreçlerimizde müşteri ihtiyaçlarını daha iyi öngörebilmeyi hedefliyoruz. Şirket kültürümüzün temellerinde yer alan müşteri odaklı yaklaşımımız gereği bütünsel müşteri deneyim stratejimizi oluşturmayı, müşteri memnuniyetinin artırılarak marka bağlılığına dönüşmesini ve sürdürülebilir, uçtan uca müşteri odaklı bir Logo deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.”

 

 

*ERP çözümleri, kolay kullanım ve kolay erişim imkanı ile artık bir servis olarak sunuluyor ve alınan hizmete her zaman her yerden ulaşabiliyor. Aylık ve yıllık yapılacak abonelik yöntemi ile hızlıca kullanıma alınan Logo bulut ERP servisi maliyet avantajı sayesinde herhangi bir sistem veya kurulum yatırımı gerektirmiyor, bulut ortamında kullanıcılarla buluşuyor, sunucu ve güvenlik maliyetleri Logo tarafından karşılanıyor.