Albaraka Türk, kullanıcılarının kolaylıkla işlem yapabileceği Pratik Finansman Kart’ı e-ticarete açtığını duyurdu.

Kullanıcılar artık online alışverişlerde Pratik Finansman Kartı kullanabilecek. Ayrıca Sanal Pratik Finansman Kart ile fiziki kart gelmeden de internet alışverişleri yapılabilecek.

Albaraka Türk, bankacılık sektöründe yaşanan gelişmeleri takip etmeye ve kullanıcı taleplerini değerlendirmeye devam ediyor. Banka bu kapsamda yeni bir gelişmeyi duyurarak Pratik Finansman Kart’ın e-ticarete açıldığını duyurdu.  Bu gelişmeyle birlikte kullanıcılar artık Pratik Finansman Kart’ı limit onaylandığı andan itibaren Sanal Pratik Finansman Kart ile internet alışverişleri için kullanabilecek.

Pratik Finansman Kart’ın e-ticaret açılması ile ilgili açıklamalarda bulunan Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Yorulmaz, “Kullanıcıların bireysel finansman ihtiyacı duyduğu ve bu noktada farklı alternatiflere yöneldiği bir dönemdeyiz. Müşteri tarafında finansmanların kullanılması için ödeme kolaylıkları sağlanması büyük bir önem taşıyor. Özellikle Efsane Kasım fırsatlarının sunulduğu bu dönemde, Pratik Finansman Kart’ın e-ticarete açılmasını oldukça değerli buluyorum. Bu sayede Pratik Finansman Kart sahipleri online alışveriş yapabilecek ve 36 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilecek. Bizler, iş süreçlerimizi müşteri taleplerini ve beklentileri dikkate alarak yürütüyoruz ve bu anlayışla da hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.