Identify, Almanya ve tüm Avrupa Bölgesi’nde aktif olarak kullanılan yenilikçi ürünü Auto Ident’i , Türkiye’deki şirketlerin de kullanımına sundu.

Auto Ident sayesinde artık ikinci bir kişinin müdahalesine veya kontrolüne ihtiyaç duymadan ve video görüşme gerektirmeden kimlik doğrulama işlemleri gerçekleştirilebiliyor. 

Identify, Auto Ident ürününü müşterilerin kendi süreçlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilecekleri en iyi versiyonuyla sunmak için uzun süredir çalışmalarını sürdürüyor. Bu sayede hem kurumsal müşterilerin hem de son kullanıcıların memnuniyeti en yüksek seviyede tutulmayı hedefleniyor

Auto Ident teknolojisi, kullanıcılara hızlı veri ve müşteri akışı imkanı sunarak müşteri edinim süreçlerinin kolayca tamamlanmasına yardımcı oluyor. Müşteriler, kendi süreçlerini saniyeler içinde güvenli bir şekilde tamamlayabiliyor. Auto Ident sayesinde kimlik doğrulama süreci, video görüşme yapmaya ihtiyaç duyulmadan kolayca gerçekleştiriliyor. Müşterinin başvurusunu tamamlamak için herhangi bir müşteri temsilcisi veya ikinci bir kişiyle görüşme ihtiyacı ortadan kalkıyor ve kullanıcıların süreç içerisinde gerçekleştirecekleri tüm adımları kendi başlarına tamamlayabilmelerine olanak tanıyor.

 

Yüksek güvenilirlik!

Kullanıcılara yüksek güvenlik hizmeti de sunan Auto Ident, dünya standartlarında biyometrik tarama, görüntü işleme ve yapay zeka tabanlı üst seviye güvenlik kontrolleri kullanarak güvenli ve doğru kimlik doğrulamasını mümkün hale getiriyor. Auto Ident ürünü, uzaktan kimlik doğrulama süreçlerinin tamamında kullanılabiliyor ve özellikle kolay, hızlı ve güvenilir müşteri edinimi gerektiren sektörlerde de yaygın olarak tercih edilmesi bekleniyor.

 

Identify Support her zaman yayınızda

Auto Ident ürününün entegrasyon ve kurulum süreçlerinde “Identify Support” ekibi aktif olarak çalışarak hızlı bir şekilde sürecin tamamlanmasını sağlıyor. Entegrasyon aşamasında gerekli eğitimler veren Identify ekibi, kullanıcılara entegrasyondan canlıya çıkış aşamasına kadar ihtiyaç duyulan tüm destekleri sağlıyor. Ayrıca ürünü kullanmaya başlayan müşterilere, “Focus” programı kapsamında bir aylık süre boyunca “baby sitting” hizmeti sunuluyor.

Auto Ident ürününü Türkiye’de de duyurmaktan heyecan duyduğunu belirten Identify Türkiye Genel Müdürü Ulaş Arıcan şunları söyledi: “Auto Ident, kimlik doğrulama sürecini otomatik olarak tamamlayan ve son kullanıcının başvurusunu en başından son aşamaya kadar kendi kendine gerçekleştiren bir KYC (Müşterini Tanı) sürecidir. Identify know-how’ıyla geliştirilen bu ürün, dünya standartlarında biyometrik tarama, görüntü işleme ve yapay zeka tabanlı üst seviye güvenlik kontrolleri kullanarak kimlik ve başvurunun sistem tarafından kontrol edilip doğrulandığı bir çözüm sunar. Şirket olarak sunduğumuz ürün hali hazırda Almanya ve tüm Avrupa Bölgesi’nde aktif olarak kullanılıyor ve bu hizmeti Türkiye’deki müşterimizin kullanımına sunuyor olmaktan mutluluk ve heyecan duyuyoruz.”