Ulusal ve uluslararası şirketlerin finans departmanlarında farklı pozisyonlarda çalışan Özge Çataloğlu, Hilti Türkiye Finans Direktörü oldu.

Hilti Türkiye, finans departmanında gerçekleştirdiği atama ile şirketin stratejik hedeflerine ulaşmasında hızla ilerlemeyi amaçlıyor.

Özge Çataloğlu Kimdir?

Hilti Türkiye Finans Direktörlüğü (CFO) görevine getirilen Özge Çataloğlu, Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Sabancı Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı’nı yapan Çataloğlu, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde Liderlik ve İnovasyon Programı’nı bitirdi. Standard Ünlü-M&A’da Kıdemli Analist olarak kariyerine başlayan Özge Çataloğlu, 12 yıldan fazla süre Coca Cola İçecek’de farklı pozisyonlarda görev aldı. İlk olarak Strateji Planlama ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak çalışan Çataloğlu, sırasıyla geleneksel ve organize satış kanallarında Finans Müdürü olarak çalışmalarını yürüttü. Domino’s Türkiye’de Grup Finans Direktörü ve Türkiye Finans direktörü olarak 3 yıla yakın görev aldı. Özge Çataloğlu, Hilti Türkiye’nin Finans Direktörü olarak çalışmalarını sürdürüyor.