UPT ve yurt dışı para transferi alanında hizmet veren mobil uygulaması UPTION “Hesabından Sınırları Kaldır” reklam kampanyasını izleyiciyle buluşturdu.

176 ülkeye para transferinin UPTION ile mümkün olduğunu izleyiciye hatırlatmayı hedefleyen şirket, reklam kampanyasını 3D olarak açık hava mecrasına da taşıdı.

Dünya çapında 176 ülkede, 400 bin işlem noktasında hizmet veren, Aktif Bank çatısı altında yer alan Türkiye’nin lider para transfer şirketi UPT, mobil uygulaması UPTION ile aRthuR Istanbul imzası taşıyan “Hesabından Sınırları Kaldır” reklam kampanyasını hayata geçirdi.  Televizyon ve radyonun yanı sıra açıkhava mecralarında da yer alan kampanya, 3D açıkhava uygulaması ile de dikkat çekiyor.

UPTION’ın Nişantaşı City’s AVM’nin dijital ekranına yerleştirdiği 3D animasyonunda marka, logosunu para transferini simgeleyen toplar haline getirerek bir top havuzu yaratıyor. Marka bu özel animasyon ile uluslararası para transferinin 176 ülkeye yapılabileceğini dikkat çekici bir şekilde anlatıyor.

Sanatçı Murathan Aksöz tarafından hazırlanan 3D animasyon eylül ayı boyunca Nişantaşı City’s’de görülebilir.

 

 

KÜNYE

Reklamveren: Aktif Bank / UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.

Reklam Yetkilileri:

Aktif Bank Pazarlama İletişimi Ekibi: Gamze Gürkan Numanoğlu, Tuğçe İskenderoğlu, Muhsine Kapan, Armel Güvenç

UPT Ekibi: Aslı Gülen Gündüz, Erkut Eliuz, Tugay Şahin, Sultan Koç Akyüz

Kreatif Ajans: aRthuR Istanbul

3D ve Motion Design: Murathan Aksöz