Küresel iş gücünün yarısını oluşturacak olan freelancer’ları güçlendirmeyi amaçlayan Birleşik Krallık merkezli finansal platform Juuli, Şubat ayında Türkiye’ye açıldı.

Açılışından bu yana Türkiye’de 2000’den fazla freelancer Juuli’ye katılarak global iş gücüne dahil oldu.

Juuli, freelancer’ların her yerden çalışma, ödeme alma ve harcamalarını yönetmelerine yardımcı olan çözümler sunarak finansal profillerini güçlendiriyor. Platform, freelancer’ların şirket sahipliği ile ilişkili finansal karmaşıklıklar olmadan zanaatlarına odaklanmalarını sağlıyor. Juuli ile freelancer’lar,” işlerini daha basit ve uygun maliyetli bir şekilde yönetebiliyor.

Juuli’de şu ana kadar:

  • Türkiye’de 2000’den fazla freelancer’a platforma katıldı.
  • Freelancer’ların global iş gücüne dahil olmalarını ve farklı para birimlerinde projelerini satabilmelerini sağladı.
  • Freelancer’lar, fatura finansmanı ile iş verenleriyle yaptıkları projelerde erken tahsilat yapabilme özelliği kazandı.
  • Freelancer’ların gerçekleştirdikleri projeler ve aldıkları çoklu para birimi ödemeleri ile finansal profillerini oluşturmaları ve kredi skoru oluşturarak mikro kredilere ulaşmaları sağlandı.

Juuli, Türkiye’de daha fazla freelancer’ı global pazara açmayı, farklı para birimleri ile projelerini satmalarını ve taksitlendirme özelliği olan Juuli Debit Card ile her noktada harcama yapabilmelerini amaçlıyor.

 

 

Juuli Hakkında
Juuli, freelancer’ların finansal profillerini güçlendirmelerine yardımcı olan bir finansal platformdur. Platform, freelancer’ların her yerden çalışma, ödeme alma ve harcamalarını yönetmelerine yardımcı olan çözümler sunmaktadır. Juuli, freelancer’ların şirket sahipliği ile ilişkili finansal karmaşıklıklar olmadan zanaatlarına odaklanmalarını sağlamaktadır.