Türkiye’nin yeni nesil finansal teknoloji şirketi Multinet Up, Multinet Gift çözümüyle firmalara ve kullanıcılara önemli avantajlar sunuyor.  

Multinet Gift, firmaların ve kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üretiyor. Kullanıcılarına 7 bini aşkın noktada kullanım özgürlüğü sunan Multinet Gift, işverenlerin çalışanlarına sunabilecekleri önemli bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

 

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı olan Multinet Gift, sağladığı kullanım kolaylığı, seçme özgürlüğü ve vergi avantajı olanaklarıyla şirketlerin hediye ve ödüllendirmelerini çifte kazanca dönüştürüyor. Multinet Up, Multinet Gift çözümüyle kullanıcılarına teknolojiden giyime kadar 7 bini aşkın noktada sınırsız seçme özgürlüğü sunuyor. Firmaların değişen ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla farklı segmentler altında kullanıma sunulan Multinet Gift, Çalışan Kartı, Sosyal Yardım Kartı, Marka Kartı ve Sadakat Kartı olmak üzere dört ana alanda kullanılıyor.

 

Sosyal Yardım Kartıyla Yerel Ekonomiye Doğrudan Katkı

Şirketler Multinet Gift sayesinde çalışan yardımları için ayırdıkları bütçeleri daha verimli kullanabiliyor. Bakiyelerin ihtiyaca göre harcanmasıyla, ihtiyaç fazlası dağıtım ve nakliye sorunları ortadan kaldırılıp yerel noktalara üyelikler veriliyor ve bu sayede yerel ekonomiye doğrudan katkı sağlanıyor. Örneğin belediyeler, yardıma ihtiyacı olan kişilere Multinet Gift vererek, kart sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda, üyelik verilen noktalarda bakiyelerini kullanabilmesini sağlıyor.

 

Vergi Avantajı ile Gözle Görülür Kar Artışı

Multinet Gift’ın şirketlere sağladığı %39 oranındaki vergi avantajları sayesinde firmalar karlılıklarını önemli oranda artırıyor. Kurumların çalışan kartı çözümüyle sunduğu hizmetlerin başında ise Ramazan yardımları geliyor. Multinet Gift de gelenekselleşen kampanyasıyla belirli orandaki yüklemelerin üzerine ek hediyeler sunarak firmalara ve kullanıcılara Ramazan ayına özel avantajlar sunuyor.

Marka kartı çözümü şirketlere mağaza sistem entegrasyonu ve marka özel tasarımlı kart sunumu avantajları sağlıyor. Bu kapsamda şirketler marka kartlarını, mağazada ve kurumsal müşterilerine hediye kartı olarak satabiliyor. Sadakat Kartı ile şirketler, yeni müşteri ve iş ortaklarına özel sadakat programları uygulayabiliyor. Uygulanan özel programlar, tek fatura ile operasyonel kolaylık dışında iş süreçlerinin doğru takibini de mümkün kılıyor.

 

7 Bini Aşkın Noktada Kullanım Özgürlüğü

Multinet Up, Multinet Gift çözümüyle kullanıcılarına teknolojiden giyime kadar 7 bini aşkın noktada sınırsız seçme özgürlüğü sunuyor. Multinet Gift kullanıcıları, bakiyelerini tüm anlaşmaları Multinet Gift noktalarında webpos veya fiziki pos üzerinden harcayabiliyor. Kullanıcılar, www.multinetgift.com sitesinde bulunan “Kart Bakiyesi Sorgulama” linkinden ve veya mobil uygulama üzerinden kart bakiyelerini anlık olarak görebiliyorlar.