Garanti BBVA, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde Mobil Bankacılığın “En İyisi” Seçildi.

Garanti BBVA, dünya çapında kabul görmüş başarılı kuruluşları ve yöneticileri ödüllendiren, dünyanın tek uluslararası iş ödülleri programı “Stevie International Business Awards” kapsamında 3 ödüle birden layık görüldü.

Garanti BBVA, Mobil kategorisinde Garanti BBVA Mobil ile “Finansal Servisler/Bankacılık” alanında Altın, “En İyi Kullanıcı Deneyimi” alanında Bronz; Pazarlama kategorisinde ise Akıllı İşlemler ile “Yılın Yeni Ürün ve Servis Tanıtımı” alanında Altın ödül kazandı. 60’tan fazla ülkeden 3 bin 800’den fazla kurum ve yöneticinin yarıştığı organizasyonda ödül alacak kurum ve yöneticilerin belirlenmesi için 250’den fazla uluslararası yönetici değerlendirmede bulundu.

Ödülle ilgili bilgi veren Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu, Garanti BBVA olarak, dijital kanallarımız üzerinden sunduğumuz ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırarak her zaman yanlarında olmaya odaklanıyoruz. 8,5 milyon müşterimizin aktif olarak kullandığı Garanti BBVA Mobil’e yaptığımız yatırımlarla işlem zenginliğini en üst seviyeye çıkardık. Dijital Bankacılık alanındaki tecrübemizle Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve yarattığımız değerle, Stevie gibi önemli bir platform tarafından bankacılık kategorisinde Garanti BBVA Mobil ile “en iyi” seçilmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Yakın zamanda yenilediğimiz ve daha sade hale getirdiğimiz uygulamamızda önümüzdeki dönemde de iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmaya odaklanacağız. Kullanıcılarımızın günlük finansal yaşamlarını kolaylaştıran ve finansal sağlıklarını iyileştiren adımlar atmak da önceliklerimiz arasında olacak.” dedi.