Sipay, Deloitte Technology Fast 50 2021’de Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 şirketi listesinde yer aldı.

2018 yılı sonunda kurulan, ödeme sistemleri alanında dinamik ve yenilikçi bakış açısına sahip; dijital cüzdan, sanal POS, link ile ödeme alma gibi yeni nesil ödeme sistemlerini tek bir çatı altında buluşturan Sipay, global tecrübeye sahip deneyimli yönetim kadrosu ve uzman Ar-Ge gücüyle 360 derece çözümler üreterek, geleneksel finansal uygulamaların karşısında yenilikçi ve kullanıcı odaklı çözümleri ile öne çıkıyor.

Kurumlara ulusal ve uluslararası düzeyde marka bilinirliği yaratma ve yeni iş birlikleri geliştirme fırsatı sunan Deloitte, 2006 yılından bu yana Türkiye’de düzenlediği ve son üç yıllık büyüme oranlarını dikkate alarak belirlediği “Technology Fast 50 Türkiye 2021” listesinde, inovasyon odaklı hizmetleri ile öne çıkan Sipay’e de yer verdi.

Sipay CEO’su Semih Muşabak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu sözleri ifade etti: “2018’de çıktığımız bu yolda giderek büyümemizin arkasındaki başarı öykümüzü, büyük bir özveri ile çalışarak yeni nesil ile empati yapabilen ekibimize ve bize güvenen iş ortaklarımıza borçluyuz. Kullanıcı deneyimi bizim için çok önemli ve bu konuda yeni neslin taleplerine gerekli çözümleri sunmak için çalışmalarımızı sürekli olarak güncelliyoruz. Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 şirketi arasında yer almaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu zamana kadar olduğu gibi büyümeye ve yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz.