Sipay ile milyonlarca Fenerbahçelinin dijital cüzdan ve prepaid kart işlemlerini gerçekleştirmesi adına iş birliğine imza attı.

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Fenerbahçe, ödeme sistemleri alanında dinamik ve yenilikçi bakış açısına sahip Sipay ile milyonlarca Fenerbahçelinin dijital cüzdan ve prepaid kart işlemlerini gerçekleştirmesi adına iş birliğine imza attı.

Fenerbahçe taraftarlarının dijital cüzdan ve prepaid kart işlemleri, bundan sonra Sipay altyapısıyla gerçekleşecek. Sipay, dijital cüzdan alt yapısı, kartlı ve kartsız ödeme, banka havalesi ve diğer alternatif ödeme alma yöntemlerinin tamamını tek bir çatı altında birleştiriyor. Hem üye iş yerlerine e-ticaret dünyasında sanal POS hizmeti ve alternatif ödeme teknolojileri sunuyor, hem de klasik finansal uygulamaların dışına çıkarak, müşteri odaklı çözümler sağlıyor. Global tecrübeye sahip deneyimli yönetim kadrosu ve uzman Ar-Ge gücüyle 360 derece çözüm sunan Sipay, global yüksek güvenlik standardı olan PCI-DSS sertifikasına da sahip.

Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri alanında hem son kullanıcılara hem üye iş yerlerine kullanımı kolay, güvenilir ve inovasyon odaklı çözümler üreten Sipay, çalışmalarını özverili bir biçimde sürdürmektedir. Diğer yandan kullanıcıların ihtiyaçlarına paralel olarak çözümler sunmaya devam eden Sipay, Walletgate hizmeti ile markaların zaman, maliyet ve regülasyon süreçlerine maruz kalmadan Fintech hizmeti verebilmelerine de imkân sağlıyor. Walletgate; elektronik para yatırma, çekme, kendi ön ödemeli kartını çıkartma, sadakat programları ile markaların mobil cüzdanlarını sıfırdan başlayarak tamamen işlevsel bir platform haline getiriyor.

Markaların dijitalleşme ve finansal teknoloji alanında kendi müşterilerine ve iş ortaklarına sunduğu hizmetlerle çağa ayak uydurmak ve yeni nesle hizmet etmek istediklerini belirten Sipay Genel Müdürü Semih Muşabak, konu hakkında sözlerine şu şekilde devam etti: “Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe ile yaptığımız iş birliği konusunda oldukça mutluyuz. Yenilikleri kaçırmak ve inovasyon odaklı hizmetlerde günümüzün çözüm odaklı ihtiyaçlarından geri kalmak istemeyen markalarla çalışmak bizi oldukça motive ediyor. Sipay olarak, 2018’de çıktığımız bu yolda her geçen gün bir yenisi eklenen başarı öykümüzü, büyük bir motivasyon ile çalışarak yeni nesil ile empati kurabilen ekibimize ve bize güvenen iş ortaklarımıza borçluyuz. Kullanıcı deneyimi bizim için çok önemli ve bu konuda yeni neslin talepleri doğrultusunda gerekli çözümleri sunmak için çalışmalarımızı sürekli olarak güncelliyoruz. Bu zamana kadar olduğu gibi büyümeye ve yeni iş birliklerine imza atmaya devam edeceğiz.