BtcTurk PRO, bünyesindeki kriptopara birimlerine Flow’u ekledi. Flow ekosisteminin ortakları arasında Warner Music, Ubisoft, NBA, UFC gibi markalar yer alıyor.

Yeni kriptopara birimleriyle büyümesini sürdüren BtcTurk PRO, böylece 70 kriptopara birimine ve 164 işlem çiftine ulaştı.

Yeni nesil oyunlar ve uygulamalar için dijital altyapı sunmayı amaçlayan Flow, katman 1 çözümü olarak proje geliştiricilere dijital bir altyapı sunuyor. Flow ekosistemi birçok partner ile çalışırken; farklı sektörlerde global çapta bilinirliği olan Warner Music, Ubisoft, NBA, UFC gibi markalar bu sistemin ortakları arasında yer alıyor. Flow ağında yer alan akıllı sözleşmeler, Cadence programlama diliyle yazılırken, Flow ağı Hisse İspatı (Proof of Stake) protokolü ile çalışıyor.

 

Minimum yatırma limiti 0.02 FLOW

Yeni eklenen kriptopara ile BtcTurk PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası (TRY) ve Tether (USDT) işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. FLOW için minimum yatırma limiti 0.02 FLOW, çekme limiti 0.02 FLOW olarak uygulanıyor. Flow ağının yerel jetonu FLOW’dur ve ağ üzerinde gerçekleştirilen işlemlerde ödeme yöntemi olarak kullanılıyor.

 

BtcTurk PRO’da listelenen kriptopara birimleri Bitcoin (BTC) dahil 70 oldu

Bitcoin’in (BTC) yanı sıra BtcTurk PRO’da yer alan kriptopara birimleri: Tether (USDT), Ethereum (ETH), Synthetix (SNX), Enjin (ENJ), Cosmos (ATOM), Polygon (MATIC), XRP (XRP), Ankr (ANKR), Cardano (ADA), Eos (EOS), Dogecoin (DOGE), Compound (COMP), Decentraland (MANA), Stellar (XLM), Neo (NEO), TRON (TRX), Tezos (XTZ), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Chiliz (CHZ), The Graph (GRT), OMG Network (OMG), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), Litecoin (LTC), Maker (MKR), Dash (DASH), Basic Attention Token (BAT), Filecoin (FIL), USD Coin (USDC), Solana (SOL), Stacks (STX), Axie Infinity (AXS), Shiba Inu (SHIB), Loopring (LRC), Fantom (FTM), Universal Market Access (UMA), Storj (STORJ), Polymath (POLY), Fetch.ai (FET), NuCypher (NU), The Sandbox’ı (SAND), Amp (AMP), Audius (AUDIO), Spell Token (SPELL), Terra (LUNA), ApeCoin (APE), Bancor (BNT), Curve DAO (CRV), Quant (QNT), Golem (GLM) ve SKALE Network (SKL), Algorand (ALGO), PAX Gold, Ethereum Name Service (ENS) ve Immutable X (IMX), Render Token (RNDR), PlayDapp (PLA), Livepeer (LPT), Ethereum iExec RLC (RLC), Civic (CVC), Ethereum Classic (ETC), Holo (HOT), Aptos (APT) ve Flow (FLOW). Böylece BtcTurk PRO, 70 kriptopara birimine ve 164 işlem çiftine ulaştı.