Ödeal, Analistim IT işbirliğiyle, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere (SMMM) SMMMPOS’u sunuyor.

Ödeal, bankacılık, ödeme sistemleri ve finansal teknoloji şirketlerine özel, yenilikçi ürünler ve hizmetler sunan Analistim IT ile birlikte yeni bir ekosistem yaratmak üzere bir iş birliğine gidiyor.

Bu iş birliği kapsamında, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere ve onların mükelleflerine özel olarak geliştirilen SMMMPOS ürünlerini pazara sunuyor. Böylelikle, Türkiye’deki tüm SMMM’leri ekosisteme dahil ederek, tahsilatlar sırasında ortaya çıkan sorunlara çözüm üretmeyi amaçlıyor.

SMMMPOS ürünleri arasında, SMMM Yazar Kasa POS, SMMM Sade POS, SMMM Cepte POS ve yakında pazara sunulacak olan SMMM E-Fatura POS bulunuyor.

 

SMMM’ler İçin Büyük Avantaj

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, SMMMPOS’larını şubeye gidip başvuru yapmadan tek telefonla alabiliyorlar. Üstelik tıpkı Ödeal kullanıcıları gibi, tüm bankalar için geçerli tek bir komisyon oranına sahip oluyorlar, verimsizlik ücreti, minimum ciro şartı ve kullanım taahhüdünden muaf tutuluyorlar. SMMMPOS üzerinden anlaşmalı tüm bankaların kredi kartları ile tahsilat yapabilen SMMM’ler, yaptıkları işlemleri 12 aya kadar taksitlendirebiliyor, tahsilatları ise 1 iş günü sonra, uzun blokaj süreleri geçirmeden hesaplarına gönderiliyor. Böylelikle kullanıcılar, farklı POS’lardaki işlemler için farklı banka hesaplarına yatırılan bakiyeleri tek bir hesapta toplamakla vakit kaybetmiyorlar. Üstelik SMMMPOS’larını vade farkı olmadan 12, 18 ya da 36 ay taksitle alabiliyorlar.

 

SMMM’ler Mükelleflerini de SMMMPOS’lu Yapabiliyor

SMMMPOS ekosistemine dahil olan SMMM’ler, mükelleflerine de bu ürünleri avantajlı şekilde sunabiliyorlar. Kendi mükelleflerini de SMMMPOS’lu yapan SMMM’ler, mükellefleri ile birlikte sürdürülebilir ve sorunsuz tahsilat çözümlerine kolayca kavuşuyor.

Çok Yakında VUK 507’ye uygun E-Fatura POS’u da piyasaya sunacak olan Ödeal, bu ürünü de yine SMMM E-Fatura POS olarak sunacak.