Finrota Genel Müdürü İlknur UZUNOĞLU, 2022 yılı değerlendirmeleri ve 2023 yılı beklentilerine dair görüşleri ile Fintechtime Ocak & Şubat 2023 sayısına değer kattı. 

Finrota Genel Müdürü İlknur UZUNOĞLU’nun, Fintechtime Ocak & Şubat 2023 sayısında yer alan 2022 yılı değerlendirmeleri ve 2023 yılı beklentilerine dair görüşlerini aşağıda bulabilirsiniz. 

Tüm değişkenleri dikkate alarak hızlı karar almak ve hayata geçirmek zorunda olduğumuz başarılı bir yılı daha geride bıraktık. Finans ve teknolojinin bir arada olduğu kolaylaştırıcı çözümlerimiz ile binlerce yeni müşterimizi daha POS, cüzdan, kredi ve Açık Bankacılık hizmetlerimiz ile buluşturduk.

Başarılı çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile bize duyulan güvenin bir göstergesi olarak önemli bir yatırım da aldığımız 2022 yılı, daha da iyi işler yapmak için heyecan duyduğumuz bir yıl oldu.

Param, 2023’te de ödeme çözümleri konusunda yenilikçi hizmetlerini müşterileriyle buluşturmaya ve müşteri tabanında yaygınlaşmaya devam edecek. Alanının sektör lideri olan Eçözüm, eylül ayında marka dönüşümünü gerçekleştirdi ve Finrota adıyla yoluna devam ediyor. Netahsilat ve NetEkstre gibi öncü ürünleriyle Ödeme Sistemleri ve Açık Bankacılık alanlarında dijital dönüşümü hızlandıran Finrota, büyüklüğü ne olursa olsun sektördeki her şirketin finansal teknolojideki rotasını çizmesine yardımcı oluyor.

Kredi konusunda yenilikçi yaklaşımın markası haline gelen Kredim, “Şimdi Al, Sonra Öde” modeliyle fark yaratan kredi deneyimi sunuyor ve bilinirliğini her geçen gün artırıyor.

2023’te rekabetin artacağı ve daha hızlı gelişmelerin yaşanacağı yeni bir döneme gireceğiz. Tüm ekip arkadaşlarımız ve yönetim ekibimiz olarak en büyük motivasyonumuz olan başarma arzumuzla bizi tercih eden müşterilerimizin hayatında fayda ve değer üretmek için çalışacağız.