Girişimcilik ekosisteminin önemli oyuncularından Workhy & Mükellef’in Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna Emrah Akdeniz atandı.

Amerika, İngiltere, Türkiye ve Avrupa Birliği ülkeleri olan Estonya, Hollanda, Almanya gibi geniş bir coğrafyaya ticaretini taşımak isteyen küçük ve orta büyüklükteki şirketlere, şirket kuruluşundan vergilendirmeye kadar olan süreçte ürün ve hizmetler sunmanın yanında tüm müşterilerini sahip olduğu teknoloji platformuyla regülasyonlara uyumlu hale getiren Workhy & Mükellef, Kenan Açıkelli’nin CEO koltuğuna oturmasının ardından üst yönetimini deneyimli isimlerle güçlendirmeyi sürdürüyor. Girişimcilik ekosisteminin tecrübeli yöneticilerinden Emrah Akdeniz, Workhy & Mükellef’e Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CSO- Chief Salep Officer) olarak atandı. Akdeniz, şirketlerin vizyonuna uygun olarak yerel ve global pazarlarda satış stratejilerinin planlanmasından ve ilgili süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olacak.

Emrah Akdeniz kimdir?

Kariyerinin başından itibaren girişimciliğe dair birçok alanda tecrübe kazanan Emrah Akdeniz, 2012 yılında Foriba’nın satış ekibinde göreve başlayarak e-dönüşüm ürünlerinin satış faaliyetlerini yürüttü. Stratejik ve Global müşteri yöneticisi pozisyonlarını üstlenerek çok uluslu firmaların, şirketin müşterileri arasına katılmasında büyük pay sahibi oldu. Foriba’daki son iki yılında ise satış yöneticiliği pozisyonunu üstlendi. Akabinde kariyer yolculuğuna e-HesApp ve Robomotion’da Satıştan Sorumlu İş Ortağı olarak devam etti. Endeavor’da mentorluk görevini aktif olarak sürdüren Akdeniz, Ocak 2023 itibarıyla Workhy & Mükellef’te Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CSO) olarak görev alacak.