Octet Türkiye’nin yeni dönem pazarlama ve iletişim çalışmalarına liderlik edecek isim Kaan Öztamur oldu.

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’ndeki lisans eğitiminin ardından yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler anabilim dalında tamamlayan Kaan Öztamur, profesyonel iş hayatına 2014 yılında başladı.

 

Kaan Öztamur Kimdir?

Finans, perakende, teknoloji, gayrimenkul, eğitim, e-ticaret, tüketici ürünleri gibi farklı sektörlerde birçok büyük kurumla çalışan Öztamur, aralarında QNB Finansbank, Rixos Hotels, Tesco Kipa, Unilever Food Solutions, Çalık Holding, BBC Studios, Xiaomi Türkiye, Ericsson, Mc Donald’s, NCR Türkiye, AND Gayrimenkul, Casper gibi markalarının da bulunduğu uluslararası ve yerli birçok markaya hizmet verdi. Ulusal ve uluslararası ajanslardaki pozisyonlarının ardından en son Tohum Otizm Vakfı’nda Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü görevini yürüttü.

Marka stratejisi ve pazarlama iletişimi alanında uzmanlaşan Öztamur, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği üyesi ve yarı zamanlı olarak ders verdiği Haliç Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nün de danışma kurulu üyesidir.

Öztamur, ocak ayı itibarıyla Octet Türkiye’nin pazarlama ve iletişim temelli yeni dönem çalışmalarından sorumlu olacak.