2019 yılında kurulmuş olan SCSoft akıllı kimlik doğrulama ürünleri ile kimlik sahteciliğine karşı en iyi çözümü sunmak üzere teknoloji üretiyor.

SCSoft hakkında merak edilenleri aşağıda bulabilirsiniz.

2019 yılında kurulmuş olan SCSoft akıllı kimlik doğrulama ürünleri ile kimlik sahteciliğine karşı en iyi çözümü sunmak üzere teknoloji üreten konusunda uzman bir yazılım şirketidir.

SCSoft başta bankacılık ve finans olmak üzere sigorta, elektronik para kuruluşları, kamu kurumları, çağrı merkezleri, telekom ve enerji gibi birçok sektöre hitap eden kimlik doğrulama çözümü sunmaktadır.

SCSoft bu hizmeti müşterilerine sunarken, regülasyonun getirdiği gereklilikleri kapsayıcı çözümleriyle, müşterilerine uzaktan kimlik doğrulama alanında ihtiyaçlarının olduğu her noktada destek olan, gerektiğinde danışmanlık hizmeti veren bir iş ortağı olmayı hedeflemiştir.

SCSoft, her müşterinin ihtiyaç ve beklentilerinin yüzde yüz karşılandığından emin olmak için şeffaflığa ve açık iletişime yüksek değer vermektedir.

Şirket, Ziraat Katılım Bankası, Golden Global Bank, A Ödeme, Eminevim, gibi kendi bulunduğu sektörde lider konumda bulunan pek çok firma ve T.C Dışişleri Bakanlığı gibi kamu kurumlarına kimlik doğrulama süreçlerini sağlıklı bir şekilde işletebilmeleri ve arzu ettikleri faydayı sağlamaları konusunda hizmet vermektedir.

SCSoft, Kimlik Doğrulama teknolojilerinde öncü olma vizyonu ile farklı sektörlerin ihtiyaç duyabileceği birçok yenilik için platformunu her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

 

 

Müşteri Tanıma ve Kimlik Doğrulama (KYC)

SCSoft, kurumlara uygulamalarına hızlıca kimlik doğrulama özelliğini katmak üzere geliştirdikleri mobil SDK çözümleri sunmaktadır.

BDDK yönetmeliğine uyumlu bir şekilde NFC ile veya görüntülü görüşme alt yapısı ile kolayca kaşınızdaki kişinin kimliği doğrulanabilir.  SCSoft’un yüz yüze doğrulama çözümü tercih edilebildiği gibi bir müşteri temsilcisi olmadan tamamen mobil uygulama üzerinde de kimlik doğrulanabilir.

 

Yapay Zeka Destekli Biyometrik Analiz

SCSoft’un sunucu seviyesinde çalışan ölçeklenebilir yapay zeka çözümü ile saniyeler içerisinde biyometrik fotoğraf karşılaştırması yapabilirsiniz. Şirket, canlılık analizleri yanı sıra yaş ve cinsiyet analizi ile en yüksek oranda kimlik doğruluğu sağlayarak riskleri en aza indirgemeyi hedeflemektedir.

 

NFC İle Kimlik Doğrulama

SCSoft mobil SDK çözümü kullanılarak NFC ile kimlik belgesi çipindeki verilere hızlıca ulaşarak kimlik doğrulamasını saniyeler seviyesine indirir.

Uzaktan Müşteri Edinimi sürecinizde gelişmiş teknoloji alt yapısı sayesinde hızlıca mobil uygulamanızda entegre edebilirsiniz. Şirketin NFC çözümü ile çip içindeki kimlik verilerine erişerek güvenli kimlik doğrulamayı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

 

Görüntülü Görüşme Merkezi

SCSoft’un web tabanlı görüntülü görüşme merkezi çözümü parametrik alt yapısı ile kolayca özelleştirilebilir. Ekrandaki karşılama metinleri, zorunlu alanlar, müşterilerinize sorulacak sorular, alınması gereken veriler gibi birçok parametreyi yönetim ekranlarından değiştirilebilirsiniz.

Dijital ortamda alınan veriler sunucularınızda saklanarak operasyonel yükünüz en aza indirgenir. Tüm görüşmeleri kayıt altına alarak istediğiniz zaman izleyebilir, kalite süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.