Paribu ile Arter iş birliğinde yıl boyunca dört kez düzenlenecek olan “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerinin üçüncüsü 23 Eylül’de gerçekleşecek.

Paribu kullanıcıları, gün boyu Arter’deki sergileri ücretsiz gezebilecek.

Paribu, farklı sanat disiplinlerini sanatseverlerle buluşturan Arter iş birliğiyle Paribu kullanıcılarının sergileri gün boyu ücretsiz gezebileceği  “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerini düzenliyor. Yıl boyunca dört kez düzenlenecek olan etkinliğin üçüncüsü 23 Eylül’de gerçekleşecek.

Paribu kullanıcıları 11.00-00.00 saatleri arasında Arter’deki tüm güncel sergileri, sesli rehberler eşliğinde ücretsiz gezebilecek. Ayrıca; 19.00, 20.30 ve 22.00’de sınırlı kontenjanla yapılacak ücretsiz rehberli turlardan da faydalanabilecek. Tüm bu ayrıcalıklar için kullanıcıların, Arter’de bulunan Paribu gişesinden Paribu kullanıcısı olduğunu doğrulaması yeterli olacak.

23 Eylül’de Arter’de neler var?

Gün boyu Arter’de ücretsiz gezilebilecek sergiler arasında; Sarkis: SONSUZ, Nuri Kuzucan: Pasaj ve Cengiz Çekil: Bugün de Yaşıyorum yer alıyor.

Aynı gün Sevgi Oditoryumu’nda gerçekleşecek MUBI film gösteriminin biletlerini de Arter gişelerinden temin edebilirsiniz.

Ayrıca, yine Paribu’nun katkılarıyla sanatseverlerle buluşacak olan Istanbul Fringe Festival’ın kapanış günü etkinliği de aynı gün Arter’de düzenlenecek. Festival kapsamında; Embodied Improvisation Workshop-Becca Hoback atölyesi, “Kaçak Çay” performans gösterisi ve  Bunker + Vault dans gösterisi ücretli olarak gerçekleşecek. Istanbul Fringe Festival’ın biletleri tiyatrolar.com.tr üzerinden temin edilebilir.