Ödeal’dan avantajlı POS ve Fibabanka’dan kolay krediyi tek pakette sunan “Avantajlı İş Yerim Paketi” ile işini büyütmek isteyen KOBİ ve küçük esnafa kolaylık sunuluyor.

Ödeal, “Avantajlı İş Yerim Paketi” ile, KOBİ ve küçük esnafın işlerini büyütmelerine fırsat sunuyor. Paket kapsamında, Fibabanka’dan 250 bin TL’ye varan kredi kullanan esnaf, hemen teslim alacağı Ödeal POS’unu tek çekimlik işlemlerde 3 ay boyunca yüzde 0 komisyon oranıyla kullanabiliyor. Böylelikle KOBİ ve küçük esnaflar, tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılamanın rahatlığını yaşıyor.

 

Esnaf Dostu POS

Esnaf dostu olarak bilinen ve “Avantajlı İş Yerim Paketi” kapsamında 3 ay boyunca tek çekimli işlemlerle 0 faizle işlem yapma imkânı veren Ödeal POS, üç aylık sürenin bitiminde, güncel faiz oranları ve esnafa sunulan ek avantajlarla kullanılmaya devam ediliyor. Ödeal POS, tüm bankalar için geçerli tek bir komisyon oranına sahip olması, verimsizlik ücreti, minimum ciro şartı ve kullanım taahhüdünden muaf tutulması, anlaşmalı tüm bankaların kredi kartları ile tahsilat olanağı sağlamasıyla öne çıkıyor. Ayrıca, yapılan işlemlerin 12 aya kadar taksitlendirilebilmesine imkân tanıması, tahsilatları 1 iş günü sonra, uzun blokaj süreleri geçirmeden kullanıcının hesabına aktarması ile dikkatleri çekiyor.

“Avantajlı İş Yerim Paketi” ile ilgili bilgi veren Ödeal Kurucu Genel Müdürü Fevzi GüngörÖdeal olarak esnafa sunduğumuz desteği Fibabanka ile bir üst seviyeye taşımaktan mutluluk duyuyoruz. Bu işbirliği sayesinde, esnafımız Ödeal POS’un sunduğu tüm avantajları sonuna kadar kullanabilmenin yanı sıra, 3 ay boyunca komisyon ödemeyecekler. Küçük esnaf ve mikro işletmelerin bir nebze de olsun rahatlamasına vesile olmak bizler için ayrı bir memnuniyet sebebi. Amacımız hayata geçirdiğimiz her kampanya ile esnafımızın ticari faaliyetlerini daha rahat sürdürmesine katkı sağlamak” şeklinde konuştu.

Fibabanka Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ömer Mert iş birliğine ilişkin şöyle konuştu: “Fibabanka olarak, esnaf ve KOBİ’leri destekleme yaklaşımımızla onların her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda sektöründe öncü firmalarla hayata geçirdiğimiz iş ortaklıklarına Ödeal’ı da katmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. İş birliğimiz kapsamında, Fibabanka’dan kredi kullanan iş sahiplerine Ödeal POS’larından avantajlı işlem yapabilmeleri olanağını sağlıyoruz. Önümüzdeki dönemde de hayata geçireceğimiz projelerle KOBİ’lere olan desteklerimizi sürdüreceğiz.