PayTR, bugün sayıları 120 bini bulan üye işyerinden ilham alarak hazırladığı yeni reklam filmlerini yayınladı. 

Yayına giren iki filmde de KOBİ’lerin hayatını kolaylaştıran PayTR’ın işini büyüten KOBİ’lerin değişen ihtiyaçlarında da yeni nesil ödeme çözümleri ile yanında olduğunun altı çiziliyor.

PayTR, 15. yılında yayınladığı reklam filminde, uzun yıllardır birlikte yol aldığı üye işyerlerinin paylaştığı büyüme hikayelerden ilham aldı. PayTR Fiziki POS, Sanal POS, Linkle Ödeme ve NeoPOS’a yer verilen filmde, yanına PayTR ödeme çözümlerini alan işletmelerin ilk günkü güvenle yollarına devam ettiği samimi bir dille hikayeleştiriliyor.

 

“Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için sanal POS’ta ilk akla gelen fintek PayTR

Bugün 120 binden fazla işletmenin büyümesine ve dijitalleşmelerine destek olmak için ürün ve hizmetlerimize yatırım yapmaya devam ettiklerinin altını çizen PayTR CEO’su Merve Tezel, “Geçtiğimiz aylarda yaptığımız pazar araştırmasında, e-ticarette faaliyet gösteren küçük ve orta büyüklükte işletmeler arasında sanal POS’ta ilk akla gelen ödeme kuruluşunun PayTR olduğunu gördük. Bu sonuç bizi, hızlı onay, güçlü ürün çeşitliliği, tüm süreçleri titizlikle takip eden müşteri hizmetleri ve ödemede kolaylık gibi odaklandığımız konularda aldığımız aksiyonlara hız kesmeden devam etme konusunda motive etti. E-ticaret ve dijitalleşme sürecinde, Sanal POS, Fiziki POS, Linkle Ödeme ve NeoPOS (Soft POS) başta olmak üzere işletmelerin değişen ihtiyaçlarına karşılık veren yeni nesil ödeme çözümleri sunuyoruz. Bu yılın ilk aylarında, Android cep telefonu veya tabletleri POS cihazına dönüştüren NeoPOS’tan sonra, VUK uyumlu NeoPOS+ ürünümüzü çıkardık. Tek POS cihazı ile tüm kartlardan peşin ve taksitli ödeme alma imkânı sağlayan Fiziki POS’umuzu müşterilerimizle buluşturduk.

Bu yıl planımızda daha çok KOBİ buluşmaları var. Fiziki ortamda ürünlerimizi anlatmak ve onlardan gelecek geri bildirimlerle yeni projelerimizi şekillendirmek istiyoruz. TOBB önderliğinde Akıllı KOBİ buluşmalarıyla yıl sonuna kadar ekiplerimizle birçok farklı şehirde olacağız.  Bizi bizden daha iyi anlatan üye işyerlerimizle önce ‘PayTR ile İşini Büyütenler Serisi’ni hayata geçirdik. Bu seri, uzun yıllardır PayTR’lı olan işletmelerimizin gerçek deneyimlerini aktardığımız samimi bir anlatım oldu. Hemen ardından geçtiğimiz günlerde yeni reklam filmlerimizi yayına aldık. Çıkış noktamız hep aynı; PayTR ile yoluna devam eden işletmelerimizin büyüme yolculuklarına eşlik etmek, değişen ihtiyaçlarına uygun çözümlerle her zaman yanlarında olmak.

İşletmelerin çok kanallı ödeme hizmeti beklentisi gün geçtikçe artıyor. Tek panelden sanal olsun, fiziki olsun tüm işlemleri kontrol etmek, tek POS’la tüm kartlardan peşin veya taksitli ödeme almak gibi kolaylıklar KOBİ’lere hem zaman hem de maliyet açısından büyük fayda sağlıyor.  Fiziki POS kullanırken, birden fazla POS ihtiyacında fiziki POS gibi kullanabileceği ücretsiz NeoPOS ile tanışıyor. Android cep telefonlarını anında fiziki POS’a dönüştürüyor. Aynı anda birden fazla POS cihazı kullanmak, kasadaki kuyrukları engelliyor. Masalar hesap beklemiyor, evlere siparişler hemen gönderiliyor.

Bu yıl, sektördeki 15. yılımızı kutluyoruz. PayTR’ı 15 yıldır bu kadar güçlü yapan, bize inanan binlerce üye işyerimiz.  Bundan sonrasında da birlikte yepyeni hikayeler anlatacağımıza inancım tam.”