Mobillium ve TOM Şirketler Grubu, mobil ürün geliştirme alanında yeni bir anlaşmaya imza attı!

Mobillium, paranın en teknolojik halini TOM Finansman ve TOM Pay şirketleri aracılığı ile tüketicilerle buluşturmak için 2021 yılının başında, Aydın Holding çatısı altında kurulan TOM Şirketler Grubu ile yeni bir iş birliği gerçekleştirdi.

Dijital ürün geliştirme alanında tasarımdan yazılım geliştirmeye kadar anahtar teslim ürün geliştirme yaklaşımıyla hizmet sunan Mobillium, gerçekleştirilen bu iş birliğiyle birlikte; adını “Technology of Money” yani paranın teknolojisinden alan TOM’un, para transferinden, kredi işlemlerine kadar geniş bir yelpazede sunacağı finansal çözümlerin yer aldığı mobil uygulamanın geliştirilmesi için çalışıyor olacak.

 

Fintech alanının ve bu alanı besleyen fintech girişimlerinin öneminin her geçen gün daha da arttığına dikkat çeken Mobillium Kurucu Ortağı ve Yöneticisi Göksel Güren sözlerine şunları da ekledi: “Fintech sektörünün sağladığı avantajlar ve bu alanda artan ihtiyaç ile birlikte Mobillium gibi dijital ürün geliştirme hizmeti sunan şirketlerin bu sürece katkı sağlaması ve piyasayı desteklemesi oldukça önem arz ediyor. Ortak ve bütünleştirici bir vizyonda buluşarak girişimcilerin ve aynı zamanda kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak ve bu deneyimi sürekli olarak geliştirmek ana hedefimiz. Mobillium olarak T.O.M ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sayesinde Fintech sektörünün dönüşümüne bir projeyle daha katkıda bulunmak oldukça gurur verici. Fintech projelerimize hem ülkemiz hem de Avrupa’da iddialı olma vizyonu ile yola çıkan TOM’un katılmasıyla bu alanda öncü olmayı hedefliyoruz” dedi.

 

 

 

Avrupa’nın önde gelen fintech’lerinden biri olmak vizyonu ile yola çıkan TOM Şirketler Grubu CEO’su Onur Özkan ise şirketin müşterilerine vaadini “Finansal ihtiyaçlarını mevcut sistemlerle yeterince karşılayamayan kişiler dahil herkese, mikro kredi ve e-para başta olmak üzere yenilikçi finansal çözümler sunmak” olarak özetledi ve “Mobillium ile iş birliğimiz sonucunda müşterilerimizin tüm finansal ihtiyaçlarını akıllı telefondan başka hiçbir şeye ihtiyaç bırakmadan cebe sığdırmayı hedefliyoruz” dedi.