“Şimdi Al, Sonra Öde” sisteminin öncüsü Kredim ile Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından Alfemo arasında iş birliği anlaşması imzalandı.

Alfemo müşterileri de artık “Şimdi Al, Sonra Öde” deneyimi ile “Kredim” dünyasının ayrıcalığını yaşayacak ve alışverişlerinin keyfini çıkaracak.

Dünyada en çok tercih edilen alışveriş yöntemlerinden biri olan “Buy Now, Pay Later” sisteminin Türkiye’deki öncüsü Kredim ile mobilyanın en değerli markaları arasında yer alan Alfemo önemli bir iş birliğine imza attı. Alfemo’nun bayi ve e-ticaret kanalları aracılığıyla alışveriş yapan müşterileri de artık Kredim’in avantajlı geri ödeme yöntemlerini kullanacak.

İmza töreni, Kredim Yönetim Kurulu Başkanı Emin Can Yılmaz, TURK Finansman A.Ş. Genel Müdürü Semra Demircioğlu ve Alfemo Genel Müdürü Yusuf Cemil Satoğlu’nun katılımları ile gerçekleşti.

Türkiye’de finansman çözüm ortağı olduğu markaların değerine değer katan Kredim’in Sapanca’da gerçekleştirilen etkinliğinde, Alfemo bayi bilgilendirme semineri de gerçekleşti. Türkiye çapındaki 100’ü aşkın Alfemo bayisinin katıldığı seminerde, finansman çözüm ortağı olarak Kredim’in, Alfemo müşterileri tarafından nasıl kullanılacağı, Kredim’in satış sürecinde müşteriye, bayiye ve markaya sağlayacağı avantajlar sunumlar ile aktarıldı.