Fikir aşamasından itibaren tüm Dünya’da ilk NFT & Metaverse ekspertizi olan blok zincir şirketi Ginoa, Murat Cantürk’ün danışma kuruluna katıldığını duyurdu.

Kariyerinde IBM, Yapı Kredi, HP ve Cisco gibi alanında öncü birçok şirkette üst düzey yöneticilik yapan Murat Cantürk, Ginoa Danışma kuruluna katıldı.

 

Ginoa danışma kuruluna bir yeni üye daha 

Web 3.0 alanında Amazon Yapay zekasını kullanarak NFT & Metaverse varlıklarına değerleme, Barter Place, Autonomus NFT Trade hizmeti veren blockchain şirketi Ginoa Danışma kurulunu genişletiyor.

Ginoa Takımı, yarattıkları yapay zekâ algoritmasını ve sahip olduğu tüm verileri kullanıcı dostu DAPP menüsünde kullanıcılarına sunacak. DAPP içeriğinde “NFT Item Profiler”dan “Market Stats and Charts”a “Barter Place” ten “Autonomous NFT Trader”a kadar uzanan geniş bir ürün gamı olan bu uygulama ile NFT ve Metaverse yatırımcılarının ihtiyacı olacak tüm veriye, tek bir DAPP’dan ulaşılabileceğini duyurmak için sabırsızlanıyor.

Ülkemize NFT ve Metaverse kavramlarının önemi ve gelişimini de yaymayı hedefleyen Ginoa, dünya çapında 4 farklı şirkette, çeşitli teknoloji segmentlerinde ve global bir çok farklı pozisyonda iş deneyimine sahip bir iş lideri olan Murat Cantürk ile Ginoa’nin geleceğini inşa etmek için bir araya geliyor.

 

Murat Cantürk Hakkında

IBM’deki 10 yıllık iş deneyiminin ardından önce HP sonrasında ise Cisco Üst Yönetim ekibinde yer alan Murat Cantürk, İş ve insan yönetimi, stratejik planlama, kültürel çeşitlilik, stratejik büyüme süreçlerindeki deneyimi ve yeni fırsatlar yaratmaya olan becerisi ile Ginoa’nın büyüme stratejilerine önemli katkıda bulunacaktır.

 

Adem Duman’ın Ginoa danışma kuruluna katıldığını sizlere duyurmuştuk.

Ginoa’ya Melek Dokunuşu