Momento; giyim, ev tekstili, aksesuar ve ayakkabı kategorilerinde ürün sunan moda perakende markası LC Waikiki ile anlaşma imzaladı.

Momento; giyim, ev tekstili, aksesuar ve ayakkabı kategorilerinde ürün sunan Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki ile anlaşma imzaladı. LC Waikiki ile yapılan anlaşma sayesinde Momento hediye cüzdanlarından artık LC Waikiki’den de alışveriş yapılabilecek.

 

“650’den fazla şirketin 500 binin üzerinde çalışanına teşekkür etmesine aracılık ettik”

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Momento Satış ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emrah Gövenç, “80 ilde 600’e yakın mağaza ve e-ticaret mağazasıyla hizmet veren LC Waikiki’nin portföyümüze dahil olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu anlaşmayla birlikte Momento hediye cüzdanlarında artık LC Waikiki de yer alacak ve hem indirim hem de avantajlı kampanyalarını Momento müşterilerine sunacak” dedi. LC Waikiki’nin ayrıca Momento dijital ödül sistemine de dijital kodlarıyla dahil olduğunu vurgulayan Emrah Gövenç “Momento olarak Türkiye’nin en değerli markalarıyla iş birliği yaparak, çalışanların gıdadan çocuk giyimine, teknolojiden yapı marketlere toplam 11.593’den fazla üye işyerinde şirketler tarafından belirlenen limitler dahilinde alışveriş yapabilmelerini mümkün kılıyoruz. Bu kapsamda kurulduğumuz günden bu yana geçen sürede 650’den fazla şirketin 500 binden fazla çalışanına dokunduk ve şirketlerin çalışanına teşekkürüne aracılık ettik. İş birliği yaptığımız markaların sayısını artırarak, daha geniş marka ve ürün gamıyla hizmet vermeyi sürdüreceğiz.