Octet Türkiye’nin teknoloji stratejilerinin ve çözümlerinin geliştirilmesinde Fatih Gökhan Sevgen, CTO olarak görev alacak.

Şirketlere tahsilat ve ödeme çözümleri sunan Octet Türkiye’nin teknoloji stratejilerinin ve çözümlerinin geliştirilmesinde Fatih Gökhan Sevgen, CTO olarak görev alacak.

Yüksek lisans eğitimini Bilişim Sistemleri Mühendisliği alanında tamamlayan Fatih Gökhan Sevgen, profesyonel iş hayatına yazılım uzmanı olarak 2010 yılında başladı.

Turizm, iletişim ve finans sektörlerinde teknoloji ve yazılım projeleri geliştiren Sevgen, geçmişte LC Waikiki, Jolly Tur gibi markalarda görev aldı.

Yazılım ve teknoloji alanındaki deneyimiyle 2018 yılında Figopara’da fintech dünyasına giriş yapan Sevgen, ödeme sistemleri, tedarikçi finansmanı ve skorlama gibi alanlarda projeler üretti. Şirketlerin teknolojik dönüşüm süreçlerinde aktif bir şekilde rol alan Sevgen,  tecrübesi ve vizyonuyla çalıştığı şirketleri ileri bir seviyeye taşıdı.

Fintech dünyasında birçok alanda deneyimi olan Fatih Gökhan Sevgen, Octet Türkiye’nin yenilikçi teknoloji projelerinin ve stratejilerinin üretilmesine ve geliştirilmesine liderlik edecek.