Türk Ekonomi Bankası (TEB), CEPTETEB İŞTE uygulaması üzerinden görüntülü görüşme ile şahıs firması sahipleri için şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan müşteri olma dönemi başladı.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), ticari ve işletme müşterilerinin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış ve geliştirilmiş geniş kapsamlı dijital bankacılık platformu CEPTETEB İŞTE uygulaması üzerinden görüntülü görüşme ile şahıs firması sahipleri için şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan dakikalar içinde müşteri olma dönemi başladı. Şahıs firması olmayan tüzel kullanıcılar da www.cepteteb.com.tr  adresindeki “Müşteri Ol” kısmında yer alan formları doldurarak yine dakikalar içinde müşteri olma süreçlerini hızlıca başlatabiliyor.

 

Şirketler için 7/24 bankacılık işlemi imkanı 

CEPTETEB İŞTE ile anlık olarak bakiye ve hesap hareketleri takip edebildiği gibi, istenilen bir hesap ya da tüm hesaplara gelen ve giden tutarları 7 günlük veya 7 aylık geçmiş eğilimi de izlenebiliyor. Aynı zamanda kart harcamaları, yatırım hesaplarındaki toplam değerler ve POS cihazlarındaki ciro eğilimleri de 7/24 platform üzerinden takip edilebiliyor.

Müşteriler uygulama üzerinden QR kod ile çek kontrolü sağlayabilirken aynı zamanda yaklaşan çek ödemelerini izleyebiliyor. Anında Patron Kart, Taksitli Ticari, Rotatif ve Spot türlerindeki kredilerini bankaya gelmeden kullanabiliyor. Ayrıca Taksitli ticari kredi ve Şirket Kredi Kartı limitlerine kağıtsız ve dijital olarak hızlıca başvuran müşteriler işlemlerine ilişkin yazılı talimatlarını da fotoğraf çekme kolaylığıyla anında TEB şubelerine iletebiliyor.

 

Hızlı ve Kolay Kullanım ile Zaman Kazanımı

Platformda yer alan akıllı arama özelliği ile müşteriler işlem, hesap hareketi veya tanımlı hızlı işlemlerini kolayca bulabiliyor, transfer ve ödemeler sayfasında listelenen son ve sık yapılan işlemler ile daha hızlı hareket edebiliyor. Müşteriler CEPTETEB İŞTE ile hesap ve kart işlemleri, para transferi, vergi ve kurum ödemeleri gibi günlük bankacılık işlemlerini, çek, senet, kredi ve üye işyeri fonksiyonları gibi “nakit yönetimi” işlemlerini, döviz, altın, vadeli hesap gibi yatırım işlemlerini şubeye gitmeden kolayca gerçekleştirebiliyor.