LC Waikiki “Benim İçin Al” projesini Hayata Geçiriyor. “Benim İçin Al” özelliği, müşterilere sepetlerine ekledikleri ürünleri sevdikleriyle paylaşma ve bu ürünleri başkalarının adına satın alma imkânı tanıyor.

LCWaikiki’nin “Benim İçin Al” projesi, online alışverişin sadece bireysel bir deneyim olmaktan çıkıp sosyal ve paylaşılabilir bir hale gelmesini sağlıyor.

Özel günlerde hediye alımlarını kolaylaştırarak, kullanıcılarına daha anlamlı bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefleyen proje, müşterilerine istedikleri ürünleri çok basit bir şekilde sepet oluşturarak, satın almalarını istedikleri kişilerle paylaşma imkânı tanıyor.

 

Müşterilere Online Alışverişte Yeni Bir Deneyim Sunuyor

“Benim İçin Al” özelliği, müşterilere sepetlerine ekledikleri ürünleri sevdikleriyle paylaşma ve bu ürünleri başkalarının adına satın alma imkânı tanıyor. Böylece, kullanıcılar sepetlerini arkadaşları, aile üyeleri veya diğer kişilerle, ürünlerin gönderilmesini istediği adres bilgilerini de tanımlayarak paylaşabiliyor. Paylaşılan kişi veya kişiler ise çok basit bir şekilde sadece ödemesini yapıyor.

 

Özel Günlerde Toplu Hediye Alımlarını Kolaylaştırıyor

LC Waikiki, “Benim İçin Al” projesi ile özellikle özel günlerde yapılan toplu hediye alımlarını kolaylaştırmayı hedefliyor. Kullanıcılar, özel günler için özel bir alışveriş sepeti oluşturup bu sepeti birden fazla arkadaşıyla paylaşarak istedikleri ürünlerin farklı kişiler tarafından satın alınmasını sağlayabiliyorlar. Benim için Al projesinin, Şubat itibarıyla LCWaikiki mobil uygulamasında yayına girmesi planlanıyor.