Moneytolia, Türkiye’den yurt dışına ve yurt dışından Türkiye’ye gerçekleştirilen uluslararası para transferi hizmetlerini, kullanıcılarına işlem ücreti olmadan sunuyor.

Kullanıcılar bu hizmet sayesinde 120’den fazla ülkede işlem ücreti endişesi olmadan, hızlı bir şekilde para transferi yapabilecekler. Moneytolia’nın yenilikçi yaklaşımıyla uluslararası para transferi artık daha erişilebilir ve bütçe dostu hâle geliyor.

“Paranın Yeni Hâli” mottosuyla yola çıkan Moneytolia, Türkiye’de bir ilke imza attı. Uluslararası para transferi hizmetini iki yönlü olarak geliştirmekle kalmayıp bu hizmeti işlem ücreti olmadan sunduğunu duyurdu. Moneytolia kullanıcıları ortalama 30 dakika içerisinde yurt dışına para gönderebilirken, yurt dışından para da alabiliyor. Kullanıcılar, 120’den fazla ülkede hızlı ve kolay para transferi yaparken işlem ücreti ödemiyor.

120’den Fazla Ülkede Geçerli; Üstelik Ücretsiz ve Hızlı

Moneytolia’da uluslararası para transferi yapılabilen ülkeler arasında başta Avrupa Birliği ülkeleri ve Birleşik Krallık olmak üzere 120’den fazla ülke var. Kullanıcılar, Amerika Birleşik Devletleri’nden Norveç’e, Zambiya’dan Birleşik Krallık’a kadar 120’den fazla ülkeye, işlem ücreti ödemeden para gönderebiliyor ve para alabiliyor.

Kullanıcılarımıza fayda sağlamak istiyoruz”

Moneytolia’nın CEO’su Sevinç Kavcıoğlu, şirketin temel odak noktasının kullanıcılarına fayda sağlayacak ve maliyetlerini azaltacak hizmetler sunmak olduğunu belirtiyor. Kavcıoğlu, konuyla ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Kullanıcılarımıza sürekli olarak katma değer sağlamak istiyoruz. Bu doğrultuda, uluslararası para transferi işlemlerini daha kolay ve erişilebilir hale getiriyoruz. İki yönlü geliştirdiğimiz bu yenilikçi hizmetle, kullanıcılarımızın sınırları aşmasını ve dünya genelinde daha yakın olmalarını sağlıyoruz. Üstelik, bu hizmeti işlem ücreti almadan sunarak kullanıcılarımızın mali yükünü hafifletmeyi amaçlıyoruz.”

Moneytolia’nın ana hedefinin kullanıcılarına sürekli olarak katma değer sağlamak olduğunu vurgulayan Kavcıoğlu, bu doğrultuda şirketin çalışmalarına aralıksız devam ettiğini ve kullanıcılarını çok yakında yeni ürün ve hizmetleriyle buluşturacaklarını sözlerine ekliyor.