Türkiye’de spor kültürünün gelişimine katkı sağlamak için çalışan Team Paribu, herkesi Türkiye’de cimnastiğin tarihini değiştiren takımın hikayesini anlatan “Eclipse” filmini izlemeye davet ediyor.  

Paribu’nun Türkiye’de spor kültürünün gelişimine katkı sağlamak için kurduğu Team Paribu, 17-24 Mayıs tarihleri arasında, Türkiye’de cimnastiğin tarihini değiştiren takımın filmi “Eclipse”i beyaz perdeye taşıyor.

Öğretmen ve öğrencilere filme davetiye ve hediye patlamış mısır Team Paribu’dan

“Eclipse” 17-24 Mayıs tarihleri arasında Türkiye genelinde, 29 farklı şehirdeki Paribu Cineverse’lerde vizyonda olacak. Kampanya kapsamında, gişelerde kimliklerini ibraz eden öğretmen ve öğrenciler filme davetiye ve ücretsiz küçük boy patlamış mısır alacak. Team Paribu, bu kampanyayla hem gençleri spora teşvik etmeyi hem de sinemaya gitmemiş kişilere bu deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Buna ek olarak, filmin ilham verici hikayesinin daha çok kişiye ulaşması için “Eclipse” filminin bilet fiyatı 29 şehirdeki Paribu Cineverse’lerde 50 TL olacak.

“Eclipse” belgeselinin ilham veren hikayesi

Eclipse”, Türkiye Milli Cimnastik Takımı’nın tarihi başarılarını ve sporcularının pandemi dönemindeki mücadelesini konu alıyor. İzleyenlere ilham verecek”Eclipse” filmi, 17-24 Mayıs tarihleri arasında Türkiye genelinde, 29 farklı şehirdeki Paribu Cineverse’lerde vizyonda olacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ve Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun da katkılarıyla hazırlanan ve yönetmenliğini İpek Kent ve Efe Öztezdoğan’ın üstlendiği filmin başrollerinde Türkiye’yi temsil eden milli cimnastikçilerden Ferhat Arıcan, İbrahim Çolak, Adem Asil, Nazlı Savranbaşı ve Team Paribu sporcularından Ahmet Önder var.

Sadece sporseverleri bir araya getirmeyi değil, herkese sporu sevdirmeyi amaçlayan Team Paribu, kadrosundaki sporcularla başlattığı “Sıradaki Hedefinde de Yanındayız” kampanyasıyla hem “Eclipse” filminin ilham verici hikayesini paylaşmayı hem de sporculara uzun vadede destek verildiğinde onların neler başarabileceklerini göstermeyi amaçlıyor.