Lidio’nun Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (CCO) görevine Ece Berkol getirildi. 

Kurumsal bankacılık alanında ödeme sistemleri entegrasyonları, proje finansmanları, sürdürülebilir ilişki yönetimi ve pazarlama faaliyetleri, nakit yönetimi entegrasyon projeleri gibi konularda onbeş yılı aşkın deneyim sahibi olan Ece Berkol, Lidio markasının Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CCO) olarak atandı.

Ece Berkol Kimdir? 

2005 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Ece Berkol, MBA eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamladı. İş hayatına Garanti Bankası Kurumsal Bankacılık departmanında atılan Berkol, 2008 yılında Kurumsal Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticiliği, 2012 yılında ise Pazarlama Müdürlüğü görevlerini üstlendi. 1 Haziran 2021 itibariyle Türkiye’nin en büyük dijital ödeme platformu olmaya aday Lidio ailesine katılan Ece Berkol, kariyerini markanın Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CCO) olarak sürdürecek.

6493 sayılı kanun kapsamında TC. Merkez Bankası’na lisans başvurusunu gerçekleştiren Lidio, Türkiye’nin en büyük işletmelerinin yıllardır kullandığı Mobilexpress platformunu yeni nesil servislerle herkesin erişimine açmayı planlıyor.