PayPorter, iş ortakları arasına küresel ödeme sistemleri alanında dünyanın önden gelen firmalarından olan Thunes’u ekledi. 

Dünya genelinde 200’e yakın ülkeye, Türkiye’deki 400’e yakın temsilci noktasından ve kuikpara mobil uygulaması üzerinden para transferi hizmeti veren uluslararası para transferi markası PayPorter, iş ortakları arasına küresel ödeme sistemleri alanında dünyanın önden gelen firmalarından Thunes’u ekledi.

Müşterilerine yurt içi ve yurt dışı para transferi, fatura ödeme gibi ödeme işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirme fırsatı sunan PayPorter, Thunes ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle birlikte dünyada birçok ülkeye, alıcı ismine ve banka hesaplarına sınır ötesi para transferi imkânı sağlayacak.

 

Paranın olduğu her alanda; en hızlı, en güvenli ve en yaygın hizmet

Paranın olduğu her alanda en hızlı, en güvenli, en yaygın hizmeti vermek vizyonu ile hareket eden PayPorter, her geçen gün büyümeye ve müşterilerine yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor.

Türkiye’de uluslararası para transferi için en çok tercih edilen firmaların başında gelen PayPorter, Müşterilerine 200’e yakın ülkeye Türkiye’deki 400’e yakın temsilci ağı ile hizmet veriyor. Uluslararası pazarlarda iş birliği sayısını ve hizmet noktaları sayısını arttırarak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden PayPorter, Thunes ile yaptığı bu iş birliği ile 130’dan fazla ülkeye alıcı ismine ve banka hesaplarına sınır ötesi para transferi için alternatif bir imkan sağlayacak.