Webrazzi’nin 2023 yılı konferans takvimi belli oldu. Bu sene geçtiğimiz senelerden farklı olarak, 2023 yılının ilk konferansı Webrazzi XYZ olacak.

Geçtiğimiz sene de olduğu gibi, 2023 yılı boyunca da tüm Webrazzi konferansları hem online hem offline olarak gerçekleşecek. Konferans deneyimi yaşamak isteyenler fiziksel olarak ve online olarak Webrazzi konferanslarını takip edebilecek.

 

Webrazzi 2023 yılı konferans takvimi

Webrazzi’nin 2023 yılı konferans takvimini aşağıda bulabilirsiniz.

15 Mart’ta web3 odaklı yeni bir konferans deneyimi: Webrazzi XYZ

2023’te Webrazzi E-ticaret ve Webrazzi Dijital konferansları olmayacak, onun yerine değişen trendleri baz alarak hayata geçirilen Webrazzi XYZ konferansı, 15 Mart 2023 tarihinde gerçekleşlecek.

Dijital pazarlamadan, e-ticarete web3 hayatımızda nasıl yer alacak sorusunun cevabını sizlere aktaracak olan Webrazzi XYZ’de e-ticaret, dijital pazarlama, finans ve içerik gündemde olacak. Başarılı dijital reklam kampanyaları, müşteriye ulaşmada ve tutundurmada yeni kanallar konferans programında yer bulacak.

New HR Summit 2023: 20 Eylül

20 Eylül 2023 tarihinde “Dijitalleşen İş Dünyasının İnsan Kaynakları Zirvesi” New HR Summit 2023 Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek. Crenvo İK ile birlikte gerçekleştirilen konferansta değişen ve radikalleşen İnsan Kaynakları’nın lokal ve küresel çaptaki profesyoneller ağırlanacak.

Webrazzi Summit 2023: 25 Ekim

Teknolojiye dair ne varsa en ince detaylarına kadar konuşulan Webrazzi Summit 2023 ise bu sene 25 Ekim‘de gerçekleşecek. Türkiye girişimcilik ve teknoloji ekosisteminin buluşma noktası olan ve yılda bir kere gerçekleşen Webrazzi Summit’te, her yıl olduğu gibi birbirinden önemli yerli ve yabancı konuşmacılara ve binlerce katılımcıya ev sahipliği yapacak.

Webrazzi Fintech 2023: 13 Aralık

Fintech dünyasının nabzının tutulduğu yılın son konferansı Webrazzi Fintech 2023 ise 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Konferansta günümüzün yeni finansal teknolojileri, bankacılığın dönüşümü, blockchain entegrasyonu, regtech ve öne çıkan tüm başlıkları girişimciler ve sektörün lider finansal kuruluşları ile konuşulacak.

Tech.eu Summit: 24 Mayıs 2023

Webrazzi’nin sahibi olduğu Avrupa’nın önde gelen teknoloji medyası Londra merkezli Tech.eu ile gerçekleştirilen Tech.eu Summit yaklaşık 100 konuşmacı ve 1000’den fazla katılımcı ile birlikte Mayıs ayında gerçekleşmişti. Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen Tech.eu Summit’in ikincisi de 24 Mayıs 2023 tarihinde yine Belçika’nın başkenti Brüksel’de gerçekleşecek.