AHL Pay (Ahlatcı Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.), Bankalararası Kartlar Merkezi (BKM) üyesi ve TROY üyesi olduğunu duyurdu.

TROY üyeliğinin sonrasında VISA ve MASTERCARD ile de üyelik süreçlerinin sonuna yaklaşan AHL Pay, üç kart şeması ile birlikte hem sanal hem de fiziki ön ödemeli kartlarını müşterilerine sunacak.

 

 

Bireysel müşterileri için birçok türde kart seçenekleri ile çeşitli özel avantajlar sunmayı hedefleyen AHL Pay’in öğrenciler için olduğu gibi üst yaş grupları için de özel kart seçeneklerinin olması bekleniyor. Kurumsal müşterilerine de ticari faaliyetleri ve sektörel kullanımları kapsamında avantajlı kart türlerinin oluşturulacak.

AHL Pay, ödeme sektöründe inovasyon ve dijitalleşme için çözümler geliştirerek müşterilerine güvenli, hızlı ve kullanımı kolay ödeme deneyimleri sunuyor. AHL Pay; dijital cüzdan, WaaS çözümü, AndroidPOS (Fiziki POS) ve SanalPOS ürünleri ile sektöre güçlü bir giriş yaptı. Güçlü kadrosuyla birlikte kısa sürede geliştirdiği bu ürünlere ek olarak ön ödemeli kart ürünleri haricinde; CepPOS, kurumsal cüzdan, uluslararası para transferi gibi ürün ve hizmetlerini de en yakın sürede müşterilerine sunmak için hazırlanıyor.

AHL Pay; müşterilerine hızlı, kolay ve güvenli ödeme yöntemleri sunarak finansal teknoloji dünyasında öncü rol oynamayı hedeflemektedir.