Secure Future Bilgi Teknolojileri’nde Pazarlama Direktörlüğü görevine Seçil Koçoğlu getirildi.

Secure Future Bilgi Teknolojileri atamayla ilgili olarak aşağıdaki açıklamayı yaptı:

Secure Future Pazarlama Direktörlüğü görevine 1 Ağustos 2023 itibarıyla Seçil Koçoğlu’nun getirildiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Kurumsal pazarlama ve iletişim alanındaki 15 yılı aşkın deneyimiyle Seçil Koçoğlu’nun Secure Future’ın başarısını daha da ileriye taşıyacağına inanıyor ve kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Şirketimizin büyüme hedeflerine ulaşma konusundaki kararlılığını ve müşterilerine değer sunma vizyonunu güçlendirmek amacıyla aramıza katılan Seçil Koçoğlu’nun başarılı kariyeri boyunca edindiği geniş deneyimi ve liderlik yetenekleri ile Secure Future’ın çalışmalarına yüksek nitelikte katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

 

Seçil Koçoğlu Kimdir?

Teknoloji, reklam ve otomotiv başta olmak üzere farklı sektörlerde çeşitli pozisyonlarda görev alan Seçil Koçoğlu, kariyeri boyunca markaların büyümesine, gelir artışına ve pazar payının genişlemesine önemli ölçüde katkı sağlamıştır. Secure Future’a katılmadan önce NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri’nde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmaktaydı.