KOOP tarafından düzenlenen, Blockchain Fest’te, XtremCoin tarafından 22,500 TL değerindeki Bitcoin dağıtılacak.

Zirve süresince zirveye katılan kişiler arasındaki yeni üyelere 250 TL – 500 TL değerinde Kripto Para hediye olarak dağıtacak olan Xtremcoin, blockchain alanında yazılmış bir kitap ve çeşitli hediyeler ile de Zirveyi renklendirmeyi planlıyor.

Exchange sistemi ve çeşitli Ar-Ge projeleri olan Geliyoo Şirketinin Exchange platfomu olan Xtremcoin, son dönemde blockchain alanında yaptığı çalışmalar ile adından söz ettirmişti.

 

Blockchain Fest’te geleceğe ilişkin beklentiler değerlendirilecek. 

Koophub‘ın önderliğinde gerçekleşen Blockchain Fest’18 son zamanlarda yapılmış olan en büyük organizasyonlardan biri. Medya sponsoru olarak destek verdiğimiz Blockchain Fest’te sektörde yaşanan son gelişmeler ve geleceğe ilişkin beklentiler değerlendirilecek.

 

 

14 ülkeden konuşmacı katılacak

Etkinliğe, Türkiye haricinde; İngiltere, İsviçre, Güney Afrika, ABD, Almanya, Polonya, İrlanda, Rusya, İsveç, Romanya, Ukrayna, Malta ve İspanya’dan 50’ye yakın konuşmacı katılacak. Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecek Blockchain Fest’in sponsorları arasında Akbank, FarmaTrust, GOBABA, KPMG Türkiye, Oracle, Xtremcoin ve Yapı Kredi yer alıyor. Etkinlikte KOOP tarafından bir süredir geliştirilmekte olan OneBlock Programı’nın da lansmanı yapılacak. Programda her düzeyde blockchain eğitiminden startup geliştirme fabrikasına, hackathon’lardan, Blockchain as a Service platformuna ve kurumsal çözümlere kadar birçok alt başlık bulunuyor.

18-19 Eylül’de Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecek BlockchainFest’18 Summit detayları için https://blockchainfest.ist ‘i ziyaret edebilirsiniz.