Super App‘in blockchain üzerindeki ilk uygulaması MenaPay, SuperApp ile kullanıcılar tek bir tıkla finansal çözümlere ve sosyal araçlara ulaşabiliyor.

Super Application olarak anılan ve kısaca SuperApp olarak adlandırılan uygulamalar, tek uygulamada birçok fonksiyonu bir araya getiriyor.

Kullanıcılar SuperApp’ler ile birlikte telefonlarına farklı uygulamalar yüklemelerine gerek kalmadan tek bir uygulama ile birden fazla ihtiyacını karşılayabiliyor. Kullanım kolaylığı ve işlevsellikleri ile ön plana çıkan SuperApp’lerin kullanıcı sayısı, zaman tasarrufu sağlamak ve telefonda daha fazla alan yaratmak gibi nedenlerden dolayı her geçen gün artıyor.

Kullanımı son derece basit bir arayüz ile herkesin dijital ekonomiye katılımını kolaylaştırmak hedefiyle yola çıkan blockchain tabanlı MenaPay, gerçekleştirdiği bu hedefine teknolojik altyapısına yaptığı yatırımlarla yeni hedefler eklemeye devam ediyor. Uzun süren bir geliştirme sonrası MenaPay uygulaması mevcut işlevlerine yeni özellikle ekleyerek SuperApp olarak gücellendi.

 

Tüm ihtiyaçlar tek uygulamada

Çeşitli hizmetleri tek uygulamada birleştiren Super App’in blockchain üzerindeki ilk uygulaması MenaPay SuperApp ile kullanıcılar tek bir tıkla finansal çözümlere ve sosyal araçlara ulaşabiliyor.MenaPay SuperApp uygulamasında kullanıcılar, para transferi ve ödemelerini yapabildiği gibi kolay bir şekilde oyun pini satın alabiliyor, kripto para işlemlerini gerçekleştirebiliyor, “staking” işlemiyle kripto paraları ile yatırım yapabiliyor, sosyal medya uygulamalarına hızla erişiyor ve Twitch’ e hızla bağlanarak bağış yapabiliyor.