Bulut tabanlı ve modüler yapılı E-ticaret entegrasyon ve operasyon yönetim platformu ile sipariş süreçlerini yönetebilme imkanı sunan Pixa, TechOne’dan yatırım aldı.

E-ticaret satıcıları için tedarik, satış, sipariş ve stok süreçlerinin tek bir platform üzerinden yönetilmesini analiz edilmesini sağlayan Pixa, 6.2M TL değerleme ile TechOne’dan tohum yatırım aldı. Bilal Büyükdere ve Emre Bostan tarafından kurulan Pixa, bulut tabanlı ve modüler yapısı ile e-Ticaret sipariş ve depo yönetiminin daha akıllı, hızlı ve verimli yönetilmesine imkan sunuyor.

Pixa, çok yönlü ve kullanışlı E-ticaret entegrasyonları ile e-ticaret site, muhasebe, pazaryeri, ERP ve kargo entegrasyonlarını gerçekleştirme ve tek panelden yönetme imkanı sunar. E-ticarete tam entegre ürünü ile stokları  kolayca yönetmeye ve depo operasyonlarını verimli bir şekilde yönetmeyi sağlar. Sipariş yönetim kurguları ve otomasyonları ile siparişleri sorunsuz bir şekilde yönetim kabiliyetini firmalara kazandırır. Envanterinize  tam hakim şekilde, raf sayım, depo sayım, ürün transfer, mal kabul , iade yönetimi ve diğer tüm özellikleriyle e-ticaret deponuzda 360 derece yönetim kabiliyetine sahiptir. ürünlerin depoda hangi rafta veya bölümde bulunduğu detaylıca görülebilir, bu sayede maliyetler düşerken karlılık artar. Pixa 360 derece entegrasyon platformu  ile; Ürünler tüm satış kanallarında kolayca listelenebilir  tüm siparişleri tek bir ekrandan yönetilebilir.  Kargo ve muhasebe entegrasyonları ile siparişlerin tüm fatura ve lojistik süreçleri tam entegre bir şekilde yönetilebilir ve   süreç verimliliği arttırılabilir.

Pixa modüler platform yapısı sayesinde; diğer satıcıların ürünleri hangi fiyatlarda sattığını tespit eder, e-ticaret operasyonu verilerini analiz eder, depo yönetimi ile verimliliği ve karlılığı artırır. Ayrıca; müşteri alışkanlıklarını ve davranışlarını analiz ederek satış ve pazarlama stratejisi verileri sunar.

 

“Global pazarda lider e-ticaret yönetim platformu olmak istiyoruz”

Online satış kanallarındaki sipariş ve depo yönetimi sürecinin geleneksel yöntemlerle doğru yönetilemediğini belirten Pixa Kurucu Ortağı Bilal Büyükdere; Pazaryerlerinde satış yapan satıcılar için satış kanallarındaki süreç sorunsuz yönetilemiyor ve takip edilemiyor. Platformumuz sayesinde satıcılar, e-ticaret satış kanallarına  kolayca entegre olup siparişlerini ve stoklarını kolaylıkla takip edebiliyor. Pixa olarak global pazarda sipariş ve depo yönetim süreçlerini kolaylaştırmayı ve global pazarda lider e-ticaret yönetim platformu olmak istiyoruz.dedi.