PayTR, sektördeki 13’üncü yılında TOBB ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ ve ‘Deloitte Fast 50′ listelerinde yer alarak başarısını taçlandırdı.

Geliştirdiği ürün ve teknolojilerle üye iş yerlerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam eden ödeme kuruluşu PayTR; sektördeki 13’üncü yılına aldığı ödüllerle girdi. Yeni ürün ve hizmetleriyle her yıl büyümeye devam eden PayTR, TOBB ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ ve ‘Deloitte Fast 50′ listelerinde yer alarak başarısını taçlandırdı.

Beşinci kez en hızlı büyüyen şirketler listesinde
Şubat 2022’de açıklanan TOBB ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ sıralamasında bir önceki yıla göre dört sıra yükselerek 25’inci sırada yer alan PayTR, bu listeye üst üste beşinci kez girmiş oldu. TOBB’un her sene Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerini sıraladığı ve başvuran şirketlerin ciro artış hızının dikkate alınarak oluşturduğu yarışmada kazananlar arasına giren PayTR, önemli bir başarıya imza attı.

Türkiye’nin dijital dönüşümünün öncüsü
PayTR ayrıca, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yarıştığı programda iş dünyasının geleceğini şekillendirecek ve Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük edecek şirketlerin yer aldığı ‘Deloitte Fast 50′ listesinde bir kez daha yerini aldı. Bu yılla birlikte PayTR, 2015’ten bu yana listede altıncı kez yer aldı.

“Hedefimiz, çok yönlü fintek şirketi olmak”
PayTR Genel Müdürü Tarık Tombul, “Ödüllerle dolu geçen 2021’in ardından, 2022’ye de ödüllerle başlamak son derece mutluluk verici. Aldığımız ödüller motivasyonumuzu daha da artırırken, işimizi doğru yaptığımızın birer göstergesi olarak bizleri gururlandırıyor. Çok yönlü fintek şirketi olma hedefimiz, yeni ürün ve hizmetlerimizle 2022’de de hızla büyümeye, sektördeki etkimizi artırmaya ve hayatları kolaylaştırmaya devam edeceğiz. Çok yakında ihtiyacınız olan tüm ödeme yöntemlerini PayTR çatısı altında toplayarak, ödeme süreçlerinin tek noktadan yönetilmesini sağlayacağız” dedi.

2021 de ödüllerin yılıydı
2021 yılında pek çok ödülün sahibi olan PayTR, Şikayetvar 6. ACE Awards – Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri “Ödeme Sistemleri” kategorisinde Gold ödülü alırken; Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü ENSO tarafından 10’uncu kez düzenlenen, Boğaziçi Üniversitesi’nin en prestijli ödül töreni olan Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri’nde ‘Yılın Fintek Şirketi’ seçildi.