Paycell’in Nium çözüm ortaklığıyla hayata geçirdiği hesaptan hesaba uluslararası para transferi işlemi sayesinde kullanıcılar, bu işlemlerini hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli şekilde gerçekleştirebiliyor.

Türkiye’nin uçtan uca finansal deneyim sunan dijital ödeme platformu Paycell kolay, güvenli ödeme çözümleri ve finansal hizmetleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Paycell’in Nium çözüm ortaklığıyla hayata geçirdiği hesaptan hesaba uluslararası para transferi işlemi sayesinde kullanıcılar, bu işlemlerini hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli şekilde gerçekleştirebiliyor.

Kolay, güvenli ödeme çözümleri ve finansal hizmetleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran yeni nesil ödeme platformu Paycell, kullanıcılarına uluslararası kolay ve uygun para transferine yönelik alternatif çözümler sunmaya devam ediyor. Nium’la stratejik iş ortaklığını duyuran Paycell, bu çözüm ortaklığıyla hesaptan hesaba uluslararası para transferi işlemi sunuyor. Kullanıcılar bu sayede hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı para transferi gerçekleştirebiliyor.

 

7/24 erişim

Hesaptan hesaba para transferi altyapısı sayesinde kullanıcılar, uluslararası para transfer işlemlerini, yüksek komisyon ücreti ödemeden ve alternatiflerine göre daha kısa sürede beklemeden gerçekleştirebiliyor. 7 gün 24 saat işlem opsiyonu sayesinde alıcılar kendilerine gönderilen fona anında erişebiliyor.

 

 

Serhat Dolaz“Yenilikçi çözüm arayanlara hızlı ve kapsayıcı çözümler sunuyoruz”

Kullanıcıların para transfer işlemlerinde yenilikçi çözümler aradığına dikkat çeken Paycell Genel Müdürü Serhat Dolaz, “Satın alma ve ödeme yöntemlerindeki hızlı değişime paralel olarak kullanıcılar, para transferinde yenilikçi, kolay ve kullanılabilir çözümler arıyor. Paycell olarak biz de bu ihtiyaca yönelik iş birliklerimizi artırmaya devam ediyoruz. Çeşitlilik açısından alanındaki en zengin platform olma vizyonu doğrultusunda her geçen gün geliştirdiğimiz Paycell, Türkiye’nin en kapsayıcı dijital ödeme platformu olarak ön plana çıkıyor. Bu ve uluslararası para transferi sektöründe öncü olma hedeflerimiz doğrultusunda, kullanıcılarımıza Nium çözüm ortaklığıyla yurt dışına para transferinde inovatif, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı alternatif çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetle artık uluslararası para transferi işlemleri daha kolay. Yüksek komisyon ücretleri ödemeden ve vakit kaybetmeden para göndermek mümkün” dedi.

 

Nium’un Gelirlerden Sorumlu Tepe Yöneticisi Frederick Crosby, iş birliğine ilişkin şöyle konuştu: Paycell ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, çözümlerimizin dünyanın alanında önde gelen kuruluşlarına da değer katacak şekilde entegre edilebileceğini ve özelleştirilebileceğini gösteriyor. Geleneksel yöntemlere göre daha hızlı ve uygun maliyetli bir alternatif sunuyoruz ve bu sayede büyük işletmelerin gelirlerini artırmasına yardımcı oluyoruz. Kullanıcı ihtiyaçları küresel düzeyde gelişen Paycell ile iş birliğimizin kapsamını ve ölçeğini büyütmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.