Kampanya yönetimine farklı bir bakış açısı getiren big data şirketi Sightverse, FTIHUB  ekosistemine dahil oldu.

Tüketici datalarını farklı kaynaklardan elde ederek, kendi geliştirdiği algoritmalarla bu dataları işleyen ve iş birliği yaptığı markalara servis eden big data şirketi Sightverse fintek ekosistemdeki oyuncuları bir araya getirerek güçlü iş birliktelikleri oluşturmayı ve inovatif projeler yaratmayı hedefleyen FTIHUB ekosistemine dahil oldu.

Türkiye’nin önde gelen marka ve finansal kuruluşları ile yaptıkları iş birliktelikleriyle 5 Milyondan fazla tüketiciye dokunan Sightverse , oluşturduğu yapay zeka mekanizması ile ödeme anındaki gerçek veriyi markalar için anında kampanya fırsatına dönüştürerek gerçekçi ve sonuca odaklı kampanya yönetim hizmeti sunmaktadır.

Sigthverse ve FTIHUB ,yenilikçi bir kampanya deneyimi sunarak hizmetlerini farklılaştırmak isteyen fintek şirketleri ile Sightverse’i buluşturarak ekosisteme inovatif kampanya projeleri kazandırma hedefi doğrultusunda işbirliği anlaşmasına vardı.

Ekosistemdeki oyuncuları bir araya getirerek fintek inovasyon merkezi olmayı hedefleyen FTIHUB platformunun kurucusu Kutay Yalınkılınç işbirliği ile ilgili şunları söyledi: “Son dönemde fintek ekosisteminde inovasyonun çok azaldığı, benzer ürün ve hizmetlerin sunulmaya başlandığı ve kampanyaların bile benzer modeller ile ilerlediğini gözlemlemekteyim. Ekosistemdeki oyuncuların kullanıcılarına sunacakları hizmetlerde farklılaşması için Sightverse gibi veriyi ve teknolojiyi birleştirerek yenilikçi çözümler sunan şirketlere ihtiyacımız bulunuyor. Kullanıcıların sadakatini artırmak isteyen fintek şirketlerini , markalar ile buluşturacak olan Sightverse ile beraber  inovatif kampanya projeleri yaratmayı hedefliyoruz.”

Sightverse Kurucu Ortağı  ve Ceo’su Şeyda Suner ise işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi: “Biz, Türkiye’de ve Dünya’da tüketici içgörüsünü kendi geliştirdiğimiz teknoloji ile anlamlı veriler haline getirip, markalara ihtiyaçları olan tüketici bütünsel alışveriş datasını sunarken, fintechlere de yeni müşteri edinimi ve müşteri bağlılığı konusunda fayda sağlıyoruz. Aynı zamanda, tüketiciye de market alışverişlerinden nakit iadesi kazandırarak, Türkiye’de ve Dünya’da ilk kez fintech, marka ve tüketicileri aynı düzlemde buluşturuyoruz.  Bu doğrultuda fintek ekosistemi ile buluşmamızı sağlayacak FTIHUB ile hedefimize hızlıca ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.