Uluslararası para transferi markası PayPorter, İsviçre’nin önde gelen ödeme kuruluşlarından Swiss Remit ile iş birliğine girdiğini duyurdu.

Dünya genelinde 200’den fazla ülkeye ve 500’den fazla temsilci ağı ve şubesiyle hizmet veren PayPorter, Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye hızlı ve güvenli para transferi için yeni iş birlikleri geliştirmeyi sürdürüyor.

Geçtiğimiz aylarda Merter, Osmanbey ve Antalya’da yeni şube açılışları gerçekleştiren PayPorter, Swiss Remit ile yaptığı anlaşma sayesinde Türkiye’deki tüm hizmet noktaları üzerinden Avrupa ülkelerine en uygun ve hızlı para transferi imkanı sunacak.

PayPorter, Antalya Şubesini açtı

 

PayPorter Genel Müdürü İzzet Metcan, “PayPorter, Türkiye’de uluslararası para transferi alanında en yaygın ve en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Müşterilerimize 200’e yakın ülkeye, 500’den fazla temsilci ağı ve şubelerimiz üzerinden en hızlı ve en uygun para transferi hizmeti sağlıyoruz. 2023 yılında da hedefimiz; yurt içi ve yurt dışında güçlü iş birliklerimizi ve güvenli para transferi hizmeti sunmak için temsilci sayımızı arttırmak ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektir” dedi.