DeFacto’nun Şimdi Al Sonra Öde alternatifleri ile ZİP, Paycell Alışveriş Limiti, Faturana Yansıt, HASO Ödeme Yöntemi seçenekleri, alışveriş keyfini kesintisiz hale getiriyor.

DeFacto’nun Şimdi Al Sonra Öde alternatifleri ile ZİP, Paycell Alışveriş Limiti, Faturana Yansıt, HASO Ödeme Yöntemi seçenekleri, alışveriş keyfini kesintisiz hale getiriyor. Ayrıca bu uygulamalarla yapılacak ödemelerde ek fiyat avantajları da sunuluyor.

Sunduğu yenilikler ile moda ve perakende sektörüne öncülük eden DeFacto, müşterilerine kolay, pratik ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için çalışmalarına devam ediyor. DeFacto’nun birbirinden cazip ödeme yöntemleri, alışveriş severlere istediği gibi ödeme seçeneği sunuyor.

DeFacto, kredi kartına ihtiyaç duyulmadan değişen taksit seçenekleri ile alışveriş yaptıkça kazandıran Şimdi Al Sonra Öde Yöntemi, kişinin kendi limitlerini belirleyip ödemesini bir sonraki aya erteleyerek bütçesine göre taksitlendirebileceği ZİP Ödeme Yöntemi, operatör bağımsız tüm müşterilerin alışveriş ödemelerini Financell’in (Turkcell Finansman A.Ş.) yasal vade limitleri dahilinde tahsis ettiği kredi ile 36 aya kadar taksitlendirme imkanı sunan Paycell Alışveriş Limiti, ödeme adımında alışveriş tutarının Turkcell faturasına yansıtıldığı Faturana Yansıt, kredi kartı limitinizi etkilemeden alışverişinizi 1 ay sonra taksitlendirmeye başlayan HASO (Hemen Al Sonra Öde) Yöntemi ile müşterilerine bütçesine en uygun ödeme yöntemini seçerek ihtiyaçlarını ertelemeden alışveriş yapmak imkanı sağlıyor.