Ödeme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Rubikpara, Mayıs ayında mobil ödemelerde son teknoloji ürünleri FizikiPOS ve SoftPOS ürünleriyle ile sahalarda olacak.

“Ödemenin Akıl Küpü” sloganıyla elektronik para ve ödeme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Rubikpara, mikro mimari üzerine inşa ettiği altyapısı ile inovatif çözümler sunmaya devam ediyor. Bireysel finansal çözümlerin yanı sıra işletmelerin ödeme ve tahsilat konusundaki tüm ihtiyaçlarına da çözümler üreten Rubikpara, mayıs ayında mobil ödemelerde yeni nesil FizikiPOS ve SoftPOS ürünleri de sahalarda olacak. Tek bir pos cihazı ile tüm bankalardan ödeme alma avantajı sunan yeni nesil Android FizikiPOS ile akıllı telefonların NFC özelliği sayesinde ödemeleri almayı kolaylaştıran SoftPOS ürünleriyle sahada yer alacak Rubikpara, işletmeler için yenilikçi çözümler sunmaya devam edecek.

Modüler, entegre ve gelişime açık bir altyapımız var

Fuzul Holding’in öz iştiraki olarak 2020 yılından beri faaliyette olduklarını ve o tarihten bu yana teknolojiye yatırım yaparak ürünlerini çeşitlendirdiklerini söyleyen Rubikpara Genel Müdürü İsmail Sevinç, “Çok detaylı ve uzun bir çalışma sonrasında modüler, entegre ve gelişime açık bir altyapıya sahip olduk. Kurumsal kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik geliştirmelerin yanı sıra kullanıldıkça ihtiyaca dönüşecek yeni ürün ve hizmetlerden oluşan bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Teknoloji yatırımlarımızın odağında da bu inovatif ve proaktif yaklaşım bulunuyor. Hizmete sunacağımız yeni nesil FizikiPOS ve SoftPOS da bu anlayışımızın ürünleri. Önümüzdeki dönemde de kurumsal müşterilerimizin dijitalleşen finans ile dünyadan beklentilerini bütünleşik olarak sunabilmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.