Son olarak Çiçeksepeti’nde; finansal planlama ve analiz, hazine yönetimi, ödeme sistemleri ve bankacılık alanlarında Hazine ve Ödeme Sistemleri Müdürü olarak çalışan Susuz, Uludağ İçecek’te Head of Finance pozisyonuna atandı.

Uludağ İçecek yönetim kadrosuna, alanının tecrübeli isimlerinden Doğan Güneş Susuz katıldı.

Uzun yıllar finans ve bankacılık sektöründe çalışan Susuz, Uludağ İçecek’te finans, hazine ve bankacılık işlemlerine ek olarak, yurtiçi ve yurtdışı yatırımların finans karar destek operasyonlarından da sorumlu olacak.

Doğan Güneş Susuz kimdir?

ODTÜ İşletme bölümünden mezun oldu. Akbank ile kariyer hayatına adım atan Susuz, daha sonra HSBC ve Alternatifbank – Commercial Bank of Qatar’da görev aldı. 10 yıllık Kurumsal Bankacılık deneyimi sonrası, Vestel ve Otokoç’un finans, hazine, kredi risk ve yurtdışı iştiraklerin bankacılık işlemlerinden sorumlu olarak yönetsel pozisyonlarda görev aldı.

Doğan Güneş Susuz son olarak Çiçeksepeti’nde; finansal planlama ve analiz, hazine yönetimi, ödeme sistemleri ve bankacılık alanlarında Türkiye ve yurtdışı iştiraklerden sorumlu Hazine ve Ödeme Sistemleri Müdürü olarak çalıştı.