Risk Orkestrasyon platformu Formica, Osman Kumaş’ı operasyonlardan sorumlu Genel Müdür yardımıcısı (COO) olarak atadı.

Formica, en son Testinium’da Operasyon Direktörü olarak görev alan Osman Kumaş’ı operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımıcısı (COO) olarak atadığını duyurdu.

2021 yılı Ocak ayında faaliyete geçen ve bugüne kadar Hepsiburada, Anadolubank ve Birleşik Ödeme gibi 10’dan fazla kendi alanında zirvede olan şirketlerle iş birliği içerisinde olan Formica, en son Testinium’da Operasyon Direktörü olarak görev alan Osman Kumaş’ı operasyonlardan sorumlu Genel Müdür yardımıcısı (COO) olarak atadı.

Risk Orkestrasyon platformu olan Formica’nın yeni COO’su Osman Kumaş, Testinium’da çalışmaya başlamadan önce NETAŞ ve Turkcell gibi sektörün önde gelen şirketlerinde görev almıştı.

Osman Kumaş’ın transferi hakkında açıklama yapan Formica’nın Kurucusu Özgür Oktan şunları söyledi: “Formica olarak çok hızlı bir büyümenin içerisindeyiz. Türkiye pazarında elde ettiğimiz başarı sayesinde işleri bir adım daha ileri taşıyarak global pazarda da yerimizi almak için çalışmalarımız devam etmektedir. Şirketimizin yeni COO’su Osman Kumaş da hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarındaki bu büyümeye tartışmasız bir katkı sağlayacağından eminim.”