Vertiv, uzman distribütör ve bayi ağını ödüllendirmeye odaklanan Vertiv İş Ortağı Programı (VPP) ve Vertiv Teşvik Programında (VIP) önemli geliştirmeler yaptığını duyurdu.

VPP ve VIP, İngiltere ve İrlanda dahil olmak üzere Avrupa ve Orta Doğu’daki belirli ülkelerdeki iş ortakları tarafından kullanılabiliyor.

Vertiv’in yaptığı duyurunun merkezinde, iş ortaklarının Vertiv ekibiyle etkileşim kurmak ve değerli ödüller kazanmak için ihtiyaç duyduğu tüm kaynakları bir araya getiren yeni ve geliştirilmiş bir iş ortağı portalı yer alıyor. Vertiv distribütörleri ve bayileri, bu portal ile kazandıkları bonus puanları kolayca görüntüleyebilecekleri, sunulan teşvikleri görebilecekleri ve heyecan verici ödülleri kullanabilecekleri kişiselleştirilmiş bir gösterge panosu içeren sezgisel, kullanıcı dostu bir tasarımdan yararlanacak.

Vertiv, duyurusunu yaptığı genişletilmiş VIP programı kapsamında özel bir ödül mağazası sunuyor. Bayiler bu ödül mağazasından, en son elektronik ürünler ve hediye kartlarından ömür boyu bir kez yaşanabilecek deneyimlere kadar çeşitli ürünleri satın alabiliyorlar. VIP+ iş ortakları aynı zamanda özel ürünler için alışveriş yapmalarını sağlayan özel bir konsiyerj hizmetine de erişebiliyor.

Vertiv ayrıca bayilere aylık bazda artan sayıda puan veren Başlangıç Bonusu Teşviki, Günlük Satış Teşviki, Çapraz Satış Teşviki, Satın Alma Sıklığı Teşviki ve Öne Çıkan Ürünler Teşviki olmak üzere beş farklı teşvik planı oluşturarak her zamankinden daha fazla ödüllendiriyor.

Vertiv İngiltere ve İrlanda Kanal Satış Direktörü Martin Ryder, “İş ortaklarından, distribütörlerden ve bayilerden oluşan networkümüz; müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri, çözümleri ve uzmanlığı sağlıyor ve Vertiv’in işi için hayati bir önem taşıyor. Uzman iş ortaklarımızı yaptıkları muhteşem işler için teşvik etmeye ve ödüllendirmeye devam ederek, iş ortak programımızın sektör lideri olmasını sağlamakta kararlıyız” diyor.

Collaborate IT Limited Genel Müdürü Paul Gohil de şöyle konuşuyor: “Uzun süredir devam eden platinum iş ortağı olarak, Vertiv’in iş ortağı programı ve kanal iş ortaklarına yaptığı yatırımdan yıllardır yararlandığımız için şanslıyız. Bu geliştirmelerin getirdiği yeni fırsatlar bizi heyecanlandırıyor. Güncellenmiş portal panosu ve işlevselliği; müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmamıza, daha güçlü ilişkiler kurmamıza yardımcı olarak müşterilerimizi desteklemek için ihtiyacımız olan her şeye erişmemizi sağlıyor.